Dündar’dan Yönetim Kurulu’na ziyaret!

Dündar ziyarette yaptığı konuşmda Bursaspor’un bu kent için çok önemli bir değer olduğunu ve her zaman ihtiyaç duyulduğunda Belediye olarak Bursaspor’un yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirtti.

Başkanımız Ali Ay ziyarette yaptığı açıklamada Bursaspor’un vergi borcuyla olan sorununu çözdüklerinin müjdesini verdi.

BAŞKAN ALİ AY: ‘’ BURSASPOR’UN VERGİ SORUNUNU ÇÖZDÜK”

Başkanımız Ali Ay şu açıklamalarda bulundu; “ Öncelikle bizleri ziyaret etmenizden dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Maalesef Bursaspor’umuzun mali durumu ortada. Eğer camia birleşmezse, camia yardım etmezse biz tek başımıza bu işin üstesinden gelemeyiz. Çok şükür ki; çok güzel bir atmosfer yakalandı. Güzel bir sinerji oluştu. Ayağınızın tozuyla geldiniz size müjdeli bir haber vereyim. Vergi işini hallettik. Bu demek oluyor ki; Batalla ile sözleşme yapabileceğiz. Belki yarına yetiştirebilirsek pazar günü maçta oynatabiliriz. Bunun için hakikaten çok uğraş verdik. Tüm yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ankara’ya gittik. Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu, Maliye Bakanımız bize çok yardımcı oldular. Bursa Milletvekilimiz Hüseyin Şahin çok yardımcı oldu ve bu işi hallettik. Ocak ayını hayırlısıyla bitirdik. Darısı şubat ayına.  Ocak ayında tam hesaplamadım ama 25 Milyon TL gibi bir rakamla geçirdik.  Şubat ayında 23 Milyon, mart ayında da 26 Milyon TL ödememiz var. Bunları bilhassa söylüyorum ki sanayicilerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız işadamlarımız stadyumdaki localarımızı, kombinelerimizi alsınlar.  Bu stadyumu dolduralım. Şu borçları biraz aşağıya çekelim.”

DÜNDAR: ‘’ HER ZAMAN BURSASPOR’UN YANINDAYIZ”

Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar ise yaptığı açıklamada yönetim kurulumuza çalışmalarında başarılar diledi.

Dündar, “Öncelikle sizlere göreviniz hayırlı olsun. Yeni bir yönetim oluştu. Tabii Bursa’da güzel bir hava da oluştu. Yeni stadyum,  yeni hocamız ve son olarak yönetimle birlikte güzel bir hava yakalandı. Bursa şehri zaten takımına sahip çıkıyor. Kulüple şehir bütünleşmiş herşeyini adım adım takip ediyor. İnşallah bu yeni adım ile birlikte belki de kurumsallaşma yönünde yeni adımlarda atacaksınız. Osmangazi Belediyesi olarak her zaman Bursaspor’un yanındayız. Hangi talep geldiyse anında cevap verdik. Gerek loca alınması ve gerekse Özlüce ve Vakıfköy Tesisleri’nde her zaman yardıma geldik. Bursaspor’un başarılı olması bu şehir için çok önemli. Bizler size kolaylıklar diliyoruz. Zor bir süreçtesiniz ama bu zorlukların ardından güzel günler göreceğinize inanıyorum. Allah mahcup etmesin” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu