Dosya sayısı 7’den 9’a çıktı!

Bursaspor’un geleceğine engel olan dosyaların bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor…

Haber Emre Kurtbay;

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü İsmail Ertekin, altyapı için gerekli olan filiz lisans çıkarılmasına engel olan dosya sayısının 7’den 9’a çıktığını söyledi. Dosya sayısının artma durumunun olduğunu ancak yönetim kurulunun bu konuyu çözmek için uğraştığını vurgulayan Ertekin, “Filiz lisans konusunda ortada olan engelleri kaldırmak için çalışmalar devam ediyor. Başkanımız ve yönetimimizin çalışmaları sürüyor. Çok uğraşıyorlar bu konuyla. Filiz lisans çıkmasına engel dosya sayısı 7’den 9’a çıktı. Daha da çıkma ihtimali var ama inşallah çözülecek” dedi.

İYİ İŞLER YAPABİLİRİZ
A Takımla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Ertekin, Bursaspor’un Afyon’da yaptığı kampta oyuncuların tamamını görme fırsatı yakaladıklarını ifade etti. Tecrübeli isim, takım olgusunu ortaya çıkarmak istediklerini belirterek, “Teknik açıdan hocalarımız uğraştı. Takım olgusunu oluşturmaya çalışıyorlar. Elimizdeki oyuncuları görmüş olduk. Hazırlık maçları adı üstünde hazırlıktı. Takımı doğru konumlandırmak gerekiyor. İnşallah doğru 11’i de bulabilirsek iyi işler yapabiliriz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

GİDİŞ GELİŞLER OLACAK
Sezon boyunca A Takımdan altyapıya gidiş gelişlerin olacağını hatırlatan İsmail Ertekin, genç oyuncuların küsmemesi gerektiğini ifade etti. Ertekin, “Daha önce de söylemiştik. Gelişler gidişler olabilir diye. Bu devam edecek. Hem A Takımdaki hem de Vakıfköy’deki kardeşlerimizi sürekli izleyeceğiz. Hocalarımızın raporu doğrultusunda bu gidişler gelişler olacak. Oyuncularımıza her türlü yardımcı olacağız. Küsenler olmamalı. Psikolojik olarak da oyuncularımıza yardım edeceğiz” şeklinde konuştu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tahtanın açılmadığı hiç bir haber ilgimi çekmiyor ..zira mevcut kadroyla ligde kalmak için oynayacağımız aşikar .yine zulüm bir sezon bizi bekliyor.düşermiyiz düşmez miyiz diye soru işaretleriyle geçecek acı dolu bir sezon…

  32
  52
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Tahta tahta diye diye 2. lige düşürdünüz takımı, amatöre düşüp kapatılmasını isityorsunuz sanırım.
   Geçen sene tahtayı açmayıp o kadar hoca değiştirmeseydik düşmezdik. Borç da 2-3 katına çıkmazdı.

   6
   1
  2. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş geçen sene tahta açıldı da ne oldu . Kümede mi kaldık . Mesele Tahta değil . İyi bir kurgu yapmak . Geçen sene keşke tahta açılmasaydı da Gençlerle devam etseydik bari küme düşmezdik .

  3. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular her zaman yaptığımız hataları yapmayalım tahta dır gidiyor kafalarda bakın burası süper lig yada 1.lig değil Bursaspor un bir alt yapısı var bu çoçukların test edilebileceği en uygun lig elimizde mevcut oyuncuları en azından lig in ilk yarısını bir tamamlayalım bir görelim sonra buna şehirde ki her kesim karar versin hem böylelikle mevcut alt yapının herşeyi ile değerlendirilmiş olur hemde tahta açıldığında çok kaliteli nokta transferler yapılabilir belki şehrinizin ileri gelenleri futbol aklı böyle düşünüyor dur lütfen şu şartlarda olumsuz yorum yapmayalım herkesim elinden geldiğince destek olalım sanki sahada ki futbolcuya arkadaşı kardeşi evladı gibi sahip çıksın elinden gelen forma kombine alarak destek olsun bu şehir de güzellikler sevgi olucak ise bunun en büyük etkisi Bursaspor dur bakın Bursaspor kötü olduğundan beri şehirde ki olumsuzlar art tı Bursaspor sadece sosyal bir etkinlik değil lütfen bunu şehri yönetenler anlasın herşey sevgi birlik saygı ile çok daha güzel olur

   7
   2
   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    Çok güzel bir yorum.üstüne birşey daha ekleyeyim stad boş olsa aynı korona yılındaki gibi o zaman bu çocuklar süper olur.gerçi tweeter Instagramtanda yorumla yıkar bizim holiganlar gençleri.ya arkadaş bir oyuncu her zaman iyi oynayamaz eğer aramızda biri varmı hergün aynı iyi performansla iş yapıyoruz.Taraftar olgunlaşmadan bu takımdan hiçbirşey olmaz.bu iyiydi şu aksadı gibi yorumlar olmalı.ama yok çöpten başlayıp adamın ailesine kadar giden hakaretlerle birde Bursaspor’a bağlılık bekler taraftarlar genç kardeşlerimizden.bakın gidenler bu takımdan bu yüzden kaçmak için fırsat kokladılar gittikleri yerlerde onları TFF 1. Lige v.s gönderdi .yoksa Bursaspor dan iyi bir yere gitmediler kaçtılar kendisine hakaret eden güruhtan.

  4. @Selim yorumuna yanıt olarak

   ben tam tersini düşünüyorum.
   tahta-takviye-transfer!!! dendiğinde. tüm bunlar kurtuluş gibi görüldüğünde beni afakanlar basıyor. sinir katsayım yükseliyor.
   yıllardır aynı hataları yapıp her seferinde farklı ve büyük başarılar beklemenin mantığını anlamaya çalışıyorum.
   aynı delikten defalarca sokulmamıza şaşırıyorum.
   sevgili kardeşim, şartlarımız uysa. paramız olsa ”dükkan senin!”

 2. Dosya sayısı 7’den 9’a çıkmış Ohh suyundan da koy. Eğer bu Emin Adanur’a alacakları falan ödenirse, Allah hepinizin cezasını versin.

 3. Hocam ben anlamam filiz lisans falan
  Çok ortadan konuşuyosun her zaman ki gibi birak siyasilere yaranmayi falan
  Bize net ol anlatmak istediginin sonuçlari
  Kulüp eksi 3, 6,9 puan ceza mi alacak
  Şuan ki gençlerin lisans mi çikmayacak
  Ya da altyapimiza kazandirmak istedigimiz Gençler ile sözleşme mi imzalamak mümkün degil bize net ol ve bu dosyalar için ne kadar mali kaynak gerekli onu açikla şehri de kulübüne sahip çikmaya davet et

  2
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   şehir ve taraftar da kulübüne çok sahip çıkar ya!?.
   diğer söylediklerin doğru da, yumurta küfesi sırtında olanlar senin-benim kadar rahat konuşamıyor.
   mevcut yönetim ve teknik ekip işin en masumları.
   eğer bir suçlu ve sorumlular varsa onlar,
   a- rahmetli yazıcıdan sonra gelen beceriksiz yönetimler.
   b- skorcu yerel medya.
   c- sportif ve kentlilik bilinci eksikliğinden kaynaklı sabırsız taraftarlardır.
   şimdi medya ve taraftarın kulüp üzerinde bir etkisi kalmadı ama, ”deniz bittikten sonra!”
   para olsa, borçları kapa. şampiyonluğa oyna.
   sabır olsa, vakıfköy ile yapılanmaya git, diyeceğim ama bizde ikisi de yok maalesef.
   medya ve taraftar baskısından dolayı donanımlı insanların başkan adayı olarak ortaya çıkmamaları önemli başka bir sorunumuz.
   eğitim şart! deyip konuyu kapatayım.

 4. kardeşim sizin bişey yapacağınız yok 2 ay önce tahta 140 milyon dediniz geçen hafta 196 milyon oldu bir an önce A.Ş yapın şu kulübü belki zengin biri çıkar alır başkada kurtuluş reçetesi yok o çok belli artık sizin yapabileceğiniz iş değil bu

  1
  3
 5. Tahta tahta derken tahtalı köye geldik transfer transfer derken buhaller düştük yöneticiler parayı buldu taraftarların elinde tahtaylan transfer yalanları kaldı aynı senaryo devam tahtada tahta transfer de transfer

 6. hoca işimiz zor ve daha da zorlaşacak demek istiyor.bu 9 dosya ile ilgili şikayetlerden acaba kaç tanesi uefanın takibinde onu bilmiyoruz.yönetim acilen uefaya iletilen kaç tane şikayet dosyası olduğunu açıklamalı.lisans çıkarmama sorunu varsa eğer muhtemelen uefa duruma el atmıştır ve sezon açılışına kadar bekleyecektir.ilk hafta maçları öncesi uefa büyük ihtimalle futfol federasyonuna bursaspor kulübüne 20 puan silme cezası uygulayın diye yazı gönderecektir.o yüzden bu sene ilk hedefimiz küme düşmemek olmalıdır.playoff oynama hayali kimse kurmamalıdır.özellikle sezonun ilk yarısında bilet fiyatları 200 lira altında kesinlikle olmamalıdır ve kasaya en hızlı para girişi tribün gelirlerinden yapılmalıdır.ayrıca maç öncesi stadın dışarısında 7-8 noktada bursaspor store standları kurulup indirimli kampanya ürünlerinin satışı yapılarak ekstra gelir sağlanmalıdır.içerideki her maç sonunda futbolcu ve çalışanların ödemeleri yapıldıktan sonra kalan para bekleyen dosyaları kapatmak için kullanılmalıdır.öncelikli olarakta yüksek tutarlı takip dosyalarına ödemeler yapılmalıdır ve diğer alacaklılara kulübün borçlarını ödeyebildiği gösterilip güven ortamı oluşturulmalıdır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu