DOSAB’tan Moral Yemeği!..

Gecede Genel Sekreterimiz Recep Bölükbaşı, yöneticilerimiz Necmettin Kocaman, Öztürk Yazıcı, Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Kamat, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, yardımcı antrenörlerimiz ve futbolcularımız tam kadro yer aldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhan Parseker, ile sanayici ve işadamları katıldı.

Hayli renkli geçen gecede futbolcularımız stresten uzak, keyifli dakikalar geçirdi.  Gecenin ev sahipliğini yapan DOSAB Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Oran katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Oran, Türkiye Kupası’nı havaya kaldırdıktan sonra daha geniş bir katılımla büyük şampiyonluk yemeğinde bir araya geleceklerini söyledi.

Ertuğrul Sağlam

Büyük Başarılar Yaşadık. Bunu ekip ruhuyla başardık. 26 yıl sonra bu arkadaşların Bursa kentine bu mutluluğu yeniden yaşatacaklarına inanıyorum. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Recep Altepe

Şampiyon takımı saygıyla selamlıyorum. Bursaspor, Bursa’nın değeri. Eminim ki yeni destanlar yazacaksınız. Bursaspor bir semt takımı değil. Çarşamba günü Fenerbahçe’yi devirip kupayı Bursa’ya getireceğiz.

Mustafa Bozbey

16 Mayıs 2010’da Süper Lig şampiyonu olduk. 16 Mayıs 2012’de de Kupa şampiyonu olacağız. Sizler bu başarıyı elde edebilecek güce sahipsizin. Sizlere güveniyoruz.

İlhan Parseker

Bursa eskiden sanayi kentiydi. Ama sizin sayenizde tüm dünyaya bir spor kenti olarak adını yazdırdı. Bunu siz başardınız. Bursa’nın marka kent olmanızda emeğiniz çok büyük. Sizleri gönülden kutluyorum.

 

Gecenin ev sahipliğini üstlenen DOSAB Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Oran konuşması sırasında bir sürprize imza attı. Oran telefonla Başkanımız İbrahim Yazıcı’yı arayarak kupanın kazanılması halinde daha büyük bir yemekte bir araya geleceklerini söyledi.

Gecede kaptanımız Ömer Erdoğan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye N’Diaye Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e, Pinto Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhan Parseker’e, Batalla da DOSAB Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Oran’a forma hediye etti.

 

Bursaspor.Org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu