Dört oyuncumuz profesyonel oldu

Bursaspor'un altyapı futbolcularından Kadir Yiğit, Hamza Baran Arıkan,  Hasan Sabri Karaca ve Emre Tepegöz kendilerini profesyonel yapan sözleşmelere imza attı.

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, Futbol Şube Sorumlusu Yardımcımız Mustafa Ermiş, Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Hakan Cenkçiler ve futbolcularımızın aileleri katıldı.

Profesyonel sözleşme imzalayan futbolcularımıza sözleşmelerinin hayırlı olmasını diliyor, futbol yaşantıları boyunca başarılı olmalarını temenni ediyoruz.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Emin yorumuna yanıt olarak

    Bu çocuklara bundan boyle hemen hipokrat yemini gibi Bursaspora faydalı sayacağım herkosulda diyerek ozel bir yemin ettirilmesi gerekir. Sonra çok çabuk hayallere dalıp ihanet ediyorlar..
    Vefa adı altında bur nişane takilmali…

 1. Hemen hemen geçen sene bu kardeşlerimizin maçlarını zaman buldukça youtube kanalından izlemeye çalıştım. Yönetim çok doğru karar vermiş. Çok yetenekli çocuklar. Zeynullahta İnşallah kiralık verilmiştir. Çünkü güçlendikten sonra çok iyi bir 8 numara olacaktır. Bu arada Eren Gulerin sözleşmesi galiba sezon sonu bitiyor fazla zaman kaybetmeden onlada uzatilmalidir

  24
 2. Genç kardeşlerimize hayırlı olsun.
  Umarım çok başarılı olurlar.
  BURSASPORUMUZA aidiyet duygusu yüksek, iyi ahlaklı futbolcu olurlar.
  Kazasız belasız güzel bir spor hayatları olsun…

  11
 3. sanki oynatacak hoca. eren noldu? geçen sene çatır çatır gol atıyodu şimdi bursada evinde maç izliyor. kimin hakkını verdik ki bu çocukları da aldık. inşallah bu çocukları da yemeyiz

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu