Dönüşü muhteşem oldu

12 Kasım 2016'da Bursaspor formasıyla sakatlanan Serdar Kurtuluş 31 yaşında aktif futbol kariyerine son noktayı koydu. Dönemin tecrübeli futbolcusu ambulansla çıktığı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne şimdi teknik direktör Mustafa Er'in ekibinde yardımcı antrenör olarak geri döndü.

Bursaspor‘da teknik direktör Mustafa Er‘in ekibinde yer alan isimlerin tamamı Bursaspor orijinli. Serdar Kurtuluş, Fatih Şen, Fazlı Tan, Murat Alkan, Emre Oğuz ve Aykut Erdoğan‘ın yolları bir şekilde ya Bursaspor forması giyerek ya da farklı yaş gruplarındaki takımları çalıştırarak Yeşil Beyazlı kulüple kesişti. Bunlar içinde biri var ki Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde yeniden geri dönmek onun için farklı bir anlam içeriyor. 12 Kasım 2016’da Bursaspor forması giyerken ve adı A Milli Takım ile anılırken U21 takımı ile oynanılan hazırlık maçında sakatlanan Serdar Kurtuluş’un futbol hayatı bambaşka bir yola girdi.

AMELİYATLAR YETMEDİ

Bağları kopan dönemin tecrübeli futbolcusu yurtiçi ve dışında yeşil sahalara geri dönmek için ameliyat üstüne ameliyat oldu. Fakat hiçbiri Serdar’ın futbol oynaması için yeterli olmadı. 31 yaşında aktif futbol kari-yerine nokta koyan Serdar Kurtuluş teknik direktörlük için kolları sıvadı. Yakın dostu Mustafa Er’in ekibine dahil olan Serdar Kurtuluş, o talihsiz sakatlığın yaşandığı günden tam bin 390 gün sonra Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ni bu kez genç bir teknik direktör adayı olarak antrenör unvanıyla araladı. Serdar Kurtuluş şimdi tüm tecrübelerini genç futbolcuların gelişmesi için ter döktüğü sahada aktaracak.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Serdar uğruna ter döktüğün ve terini döktüğün forma için ciddi bir şekilde sakatlandın. . İyi ki geldin hoşgeldin sefa getirdin kardeşim. . ALLAH önünü ve önümüzü açık eylesin. .. Yöneticilerede teşekkür ederim. . AH DE VEFA BUDUR. …

  73
 2. Bizi bilen tesisleri bilen biri tecrübe avantaji var.
  Serdar Bursasporun ayağa kalkmasinda yardim edebilir.
  Hatta forma reklami konusunda Enes ünaldan yardim istenebilir.
  Sonucta hepsi bizim çocuklar

  46
  9
 3. Serdarı sakatlayan afrikalı saatçi de defoldu gitti sonra, meğer adam futbolcu değilmiş. Bir sene iyi yediler içtiler yattılar Bursa da, yemin ederim filmlik takımız. O büllükbaşı başının makedonyadan getirip 200.000 euro nakit eline saydığı, futbolcu bu dedikleri biri vardı bide. Ulan ne vurgunlar yaptılae be. Futbolcu olmayan adamlara çanta çanta para verdik. Bursaspor özüne döneme kadar transfer yapılsın diyenin ağzına kürekle vurmak caizdir.

  44
 4. Bir bjk bursaspor maci sonrasi muhabirin sorusuna “Beni bursali serdar olarak bilin” diyen adam. Yuvana hosgeldin Bursali Serdar , Allah sana mustafa hocaya ve ekibinize kolaylik ve basari vere insallah .

  38
 5. Yıllar önce gereksiz bir adamın gereksiz hırsı
  Yüzünden sakatlandın bedelini agır ödedin
  Şimdi sabrının karşılıgını alma vakti kardeşim
  Bursaspor bu kulübe hakkıyla hizmet eden
  Hiç kimseyi unutmaz

  34
 6. Büzüktaşa transfer olduğunda heyecandan konuşamıyodu en güzel yıllarını Antep ve Büzüktaşta geçir sonra gel emekliler kulübü Bursalı serdar bırakın abi duygu sömürüsüyapmayın ali Tandoğan bile bundan fazla Bursalıdır özür dilerim ama gerçek bundan ibarettir

  3
  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu