Divandan iki öneri!

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, divan başkanlık kurulu olarak 11 Ocak’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda, bundan sonraki kongrelerin daha sağlıklı olabilmesi için iki öneri sunacaklarını kaydetti. İlk tekliflerinin, genel kurulların iki güne yayılması, ikincisinin ise başkanların adaylık sürecinde kulübe belirlenen bir miktarda bağış yapmaları yönünde olacağını anlatan Sevinç, şu ifadeleri kullandı:

TALEPTE BULUNACAĞIZ

“Divan başkanlık kurulu olarak adaylara şaka yollu, ‘divan olarak adaylardan 20 bin lira bağış alma kararı aldık. Bu bağışların altyapıya aktarılmasını sağlayacağız’ dedik ancak tepkiyle karşılaştık. Bu tamamen espriydi. Zaten bizim böyle bir yetkimiz yok. Ancak Allah nasip eder genel kurulu yaptığımızda iki önerimiz olacak. İlki, bundan sonraki genel kurulların iki güne yayılmasını isteyeceğiz. İkinci teklifimiz ise Bursaspor’a aday olacakların bağış yapması yönünde olacak. Bu iki önerinin gündeme alınarak genel kurulda kabul edilmesini isteyeceğiz.”

TAKDİR EDERİZ

Medeni cesaretini gösterip Bursaspor’a hizmet etmek için elini taşın altına koyan tüm adaylara teşekkür eden Sevinç, “Hakikaten bir şeyler vermek için gelenleri kutluyorum. Kendisini göstermek için çıkan varsa o da hoş değil” dedi. “Ben bu işe talibim, Bursaspor’a hizmet etmek, faydalı olmak istiyorum” düşüncesiyle aday olanları takdirle karşıladıklarını ifade eden Sevinç, kongrenin kulübe ve camiaya hayırlı olmasını dilediklerini, gerçekten Bursaspor’u iyi yerlere taşıyacak adayın seçilmesini arzu ettiklerini bildirdi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu