Divandan eski başkanlara çağrı!

Bursaspor Yönetim Kurulu’nun almış olduğu kongre kararı ile birlikte yeni bir sürecin başladığını açıklayan Galip Sakder, bugün yapılacak olan Divan Toplantısına üyelerin ilgi göstermesini istedi.

Sakder “Yönetim Kurulu’nun almış olduğu kongre kararına saygı duymak zorundayız. Bu karardan sonra yeni bir dönem başlayacak. Bu kaos ortamında hepimize büyük görevler düşmektedir” dedi.

Kulübün öncelikle mali açıdan çok zor günler yaşadığını da belirten Galip Sakder, Eski Bursaspor ve Divan Başkanları ile yeni başkan adaylarını da divan toplantısına davet etti.

Bugün saat 18.30 da Büyükşehir Belediye Stadyumunda yapılacak olan Divan Kurulu toplantısına Başkan Ömer Furkan Banaz’ın da katılarak önemli açıklamalar yapacağını sözlerine ekledi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulüp kimin döneminde nekadar borca girdiyse, o başkanlar alacaklarını silsin. Sonuçta rahmetli Yazıcı öldüğünde kulübün borcu yoktu. Hesap kitap basit aslında.

  29
  1
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle çıkış yolu bu.Kim kime ne zarar verdiyse bu zararı karşılamak istemeli ve karşılamalıdır.Hak budur.Adalet budur.İnsanlık budur.Evet,her başkan kendi dönemine ait alacağından feragat etmelidir.

   23
   2
 2. Allah belanızı versin bursasporu düşürdügünüz hallere bak beyimiz önemli açıklamalar yapacakmıs ulan sen bursasporda çaycı olacak akıl kapasite yok ama naparsın işte çekilecek çilemiz varmış

  25
  19
  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Çık sen yap ozamn burdan nekadarda rahat yazıyosunuz.adamı nekadar tanıyosun da bunları söylüyosun. Asıl sizin gibiler yüzünden geldi kulüp bu hale. Mahalle karısı gibi ancak buradan konuşursunuz. Çıkın bir görev alında biz de görelim neler yapabileceğinizi

   11
   3
  2. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Yönetim doğrusunu yapmış diyerek şu alıntıyı paylaşayım.
   “Top artık Tahta! Transfer! İstifa isteyenlerde.
   Alsınlar kulübü başlarına çalsınlar.
   Ne bu ya!!!
   Kaç senedir kaos, kargaşa, korku, endişe, çile, üzüntü, ızdırap…”

   11
   1
   1. @Keamil yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş çok değişken karakterlisiniz 1 yorumun altına farklı isimlerle yönetimi korumaya çalışıyorsunuz.Bunu ali ay denen şahısın dönemindede yapıldı ne karaktersiniz keamil adıyla 12.43 te yorum yapmışsın büyük ihtimal timo adıylada 12.51 de yazmışsın farklı cihazlardan ve sitelerden eksiliyip duruyorsunuz biz bu zamana kadar doğruya doğru ve yanlışa yanşlış demediğimiz için bu durumdayız size sesleniyorum particilik önemli değil zaten hepsi paraları götürüyor olan biz garibanlara oluyor belediye yalakalığı yapacağınıza doğruları kabul edin 1.ligden bilerek düşürüldük şuanda yönetimde piyon ismail ve tahsin denen şahıslarda bakın görün bursasporu bitirip fk ismiyle kulüp kurdurucaklar bize adam gibi nereye borcumuz var başkanlara ne kadar futbolculara ne kadar , bankaya ne kadar gerçek belgelerle öyle yönetim karaladığı yazıyla değil noter onaylı olarak bize sunulması lazım sonuçta dernek satatüsündeiyse kulübede üyeyiz herşeyi bilmemizlazım ama herşeyin üstü örtülü anca bu kadar borç var deniliyor ama belki olmaya bilir emin adanur zamanın kendisi ilk geldiğinde 680 milyondu oda sözde sonra bir açıkla borç 1 milyar oldu nasıl oluyor bu yönetim belgelerle bu borçların nler olduğunu paylaşmazsa kim olursa olsun başkan bundan sonrakilerde dahil güvenmem varın siz güvenin koca çınar bursamız bataklıkta batsın

    1
    1
     1. @Keaamil yorumuna yanıt olarak

      kendinle karıştırma beni merinosa çok çıkıyorsun ki bu lafları ediyorsun yönetimi savunan herkese diyorum ali ayda çok gördük sizin gibileri ne oldu 3 defa başkan oldu kulübüde 1.lige düşürdü batmamızda çok emeği geçti bu banazda alinur denen kişinin adamı bursasporu bitirme peşindeler siz anca çorba derdindesiniz bu alinur gidince ne halt yiyeceksiniz çok merak ediyorum.

  3. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Kendine küfür ettirecek, milyonlar harcayıp 2 maçta istifa protestolarına maruz kalacak, çoluk çocuğuna işini gücünüe ayıracağı zamanı boşa heba edicek, çok bilmiş günlük düşünen tarftarı ve yazarları menun edicek enayi aranıyor !!!

   15
   3
 3. Banaz 150 milyon TL vericem devre arasında tahta açılacak demiştin.Pamuk eller cebe.Bursasporun 1 senesini yedin faiziyle beraber 200 milyon TL.Söz verdin sözünde duracaksın .Nakit bekliyoruz camia olarak.

  11
  13
 4. Baskan burfas ta müdür ve maaş alıyor.bursaspor a harcadığı bir mesai var ( baskan olmasını nedeniyle ) o sırada onun işlerini kim yapıyor? Aranızda hanginiz calistigi isyerindeki işleri bırakıp başka işler yapabiliyot musunuz ? Devlet mali deniz

  10
  5
 5. Hepimizin kafasından bir ses çıkarsa bu iş olmaz, başkanlığa aday olacaklar taraftardan çekiniyor, ben bu saatten sonra çokta irdelemek istemiyorum, aday çıkacak olana şimdiden destek veriyorum.

  3
  2
 6. Sevgili Bursaspor’lular divan toplantısına katılım 50 60 kişi ölüyor olmuyor tüm mesele birlik beraberlik sevgi saygı dürüstlük kimse kimseyi kandirmasin bu şehirde güçlü itibarlı sözü sayılan insanlar bir araya gelecek önce sözde borcu olanlara şöyle durun diyecek bu insanlar siyaseti Bursaspor un kurtlusu için kullanıp mevcut olan banka vergi gibi devlete olan borçları diğer İstanbul kulupleri gibi yapılandırılacak işini iyi yapan donanımlı programı planı yapılıp alt yapıdan en üste profesyoneller görev verilecek asla kesinlikle amigolar tirbun liderlerine taviz vermeyi bırakın Bursaspor dan uzak tutulacak deplasmana otobüs maç bileti verilmesi kesinlikle olmayacak karekterli profesyonelliği önceliği olan takım çalışmasına uyumlu akılcı planlı transferler yapılacak şehrin tüm etmenleri ile maçlara stadyuma çekiminin planlanması olucak ancak bunlar sağlanır ise bu şehir iyi mutlu bir şehir olur bakın bu şehirde Bursaspor iyi ise herkesim şehir de iyi olur sevgi saygı ile tüm zorluklar asılır yeter ki bu şehir istesin lütfen kimse şu saatten sonra benim partim senin siyasetcin diyerek daha da işi sen ben kavgası ile şehri bolmeyelim lütfen birbirimize Bursaspor için saygı gösterelim sevgi duyalım güç birlikten doğar Bursaspor da yapılması gereken bu dur yoksa içimiz kan agliyarak yok oluşa tukenise gidiyoruz

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu