Divan’da şok!

Üyelerin de görüşlerini dile getirdiği toplantıda Divan Başkanlık Kurulu üyeleri eleştiri yağmuruna tutuldu. Divan Kurulu üyelerinden Aydın Çoközler, Divan Kurulu heyetinin saygınlığını yitirdiğini öne sürerek, “Divan Kurulu Başkanlık Heyeti en kısa sürede istifa ederek, güven tazelemek üzere kongre kararı alması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

‘DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM’

Bazı üyeler de bu öneriye destek verirken, Divan Kurulu toplantısına katılımın az olması da eleştiri konusu oldu. Eleştirilere cevap veren Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya da, “Ben güven tazelemem. Ben Allaha ısmarladık der giderim. Ben kesinlikle istifa edip, kaçıp gitmem. 3-4 ay önce istifa edecektim ama arkadaşlar müdahale etti. Ben bugüne kadar hiçbir yerden istifa etmemişim. Önümüzde zaten 1 yıl sonra seçim var. İyi bir yönetim yapılsın ben de gereken desteği veririm. Bundan sonra aday olma niyetim yok zaten. Yoruldum” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Ozan DEMİR / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu