Divan kurulunu aradılar!

10 Haziran’da resmi olarak aday çıkmaması nedeniyle 2 Temmuz Pazar gününe ertelenen ve çoğunluk aranmaksızın yapılacak Bursaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde kritik haftaya girildi.

Sütaş Timsah Park’ta yapılacak kongrede aday olmak isteyenler noter onaylı en az 100 imza ile birlikte 25 Haziran Pazar günü listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmek zorunda.

İSTİFAYI ERTELEDİLER

İşleyişin devam etmesi adına istifa tarihini 23 Haziran Cuma günü olarak değiştiren ve oyunculara ödemeler yaptığı belirtilen mevcut yönetimin istifasını sunduğu yeşil-beyazlı kulüpte, başka adayların çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Bursaspor’da önceki dönemde 2. Başkanlık görevini yürüten Emin Adanur, 2 Temmuz’da yapılacak kongrede başkan adaylığını açıklayan ilk isim olmuştu.

DİVAN’I İKİ İSİM ARADI

Hafta içinde şehrin mülki amirleriyle bir görüşme daha yapacak Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu’nu şu ana kadar adaylıkla ilgili iki ismin aradığı öğrenildi. Almanya’da ikamet eden Bekir Ön ile eski başkanlardan Recep Günay’ın Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder’i arayıp süreçle ilgili bilgi aldığı belirtilirken, adaylığını açıklayan Emin Adanur’un henüz Divan Başkanlık Kurulu ile iletişime geçmediği ifade edildi. Ali Ay’ın adaylığı ile ilgili ise somut bir gelişme olmadığı kaydedildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Emin aday olmaz, satılacak futbolcu yok kimi satıp para yapacak Çağatay para etmez, ozan para etmez. Ali paralarını geri alabilmek için aday olmak istiyordur ama cesaret edemez. Diğer ismi geçen şahıslar sadece reklamlarını yapıyorlar aday olmazlar. En son iş dönüp recepe gelir ama yine 100 imzayı toplayamaz velhasıl kulüp kayyuma kalır

   2
   7
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Valla bu sitede yorumlara bakıyorum çoğu artist doğmuş dünyadan bir haber ölümüne muhalefet yani hepsini TV veya “KadıKöyWood” için film yıldızı bile yapılabilir mesela “Büzüklerin Efendisi” “Bölücü Yakası” “Muhteşem Küreş” “Bir Zamanlar Lice” “Kurtlarlar Sofrası” “50 Ton Kızıl” vs vs

   3
   8
 1. Atçı recep dayı bi gitya bize paralı adam lazım allah aşķına bunların kulübe dahi sokulmaması lazım

  4
  4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu