Divan Kurulundan ziyaret

Ziyarette Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, Divan Başkanlık Kurulu 2.Başkanı Burhan Vatan  ile Divan Başkanlık Kurulu üyeler Erhan Mendi ve Nuri Karaca yer aldı.

ŞANKAYA; “ZORU KOLAYA DÖNÜŞTÜRECEĞİNİZE İNANIYORUM”

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya yaptığı açıklamada Divan Kurulu olarak her zaman Bursaspor Yönetimlerinin yanlarında olduklarını ve Recep Bölükbaşı Yönetimine görevlerinde sonsuz başarılar dilediklerini belirtti.

Şankaya şöyle konuştu; “  Genel Kurul’dan önce belirtmiştik, kim gelirse gelsin bizim başkanımız olacaktı. Yüce Genel Kurul sizleri seçti. Biz de sizleri Bursaspor başkanı olarak kabulleniyoruz. Allah sizleri mahcup etmesin. Sizleri mahcup etmemesi demek bizleri ve hatta tüm Bursa’yı mahcup etmemek demektir. Zor bir dönemde göreve geldiniz. Bunu kolaya dönüştüreceğinizi ben tahmin ediyorum. Allah yardımcınız olsun. Ben sizlere başarılar diliyorum. İnşallah Bursaspor’umuzu layık olduğu yere getireceğine inanıyorum” dedi.

KARACA; “ ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUM”

Divan Başkanlık Kurulu Üyemiz Nuri Karaca ise , “ Divan Başkanımızın söylediklerine katılmakla beraber seçildiğiniz günden bu yana yaptığınız çalışmaları takdir ediyorum. İnegölspor, Orhangazispor Genel Kurullarına gitmeniz, U17 takımımızın şampiyonluğunda yer almanız çok güzel hareketlerdi. Başlangıcınız çok güzel. Biz Divan kurulu olarak her türlü konuda yardımcı olmaya hazırız. Görev verirseniz her türlü çalışmalarda bulunuruz. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

MENDİ; “SİZİN YANINIZDAYIZ”

Divan Başkanlık Kurulu üyemiz Erhan Mendi ise “Çok zor bir dönemde zor bir görevi üstlendiniz. Bugünden itibaren inanıyorum ki tüm Bursa sizin arkanızda. Biz zaten sizlerin yanınızdayız. İnşallah bu zor günleri yüzünüzün akıyla teslim edersiniz. Allah mahcup etmesin” dedi.     

BÖLÜKBAŞI; “ UYUMLU BİR SÜREÇ GEÇİRECEĞİZ”

Recep Bölükbaşı yaptığı konuşmada Divan Kurulu’nun çok önemli bir kurul olduğunu ve Başkanlık Kurulu’nun ziyaretinde dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde de hep ziyaretçiler geldi. Bizlere desteklerini açıkladılar. Çok güzel bir kongre oldu. Üç adayımız vardı ve bir aday kazanacaktı. Önemli olan Bursa’nın kazanmasıydı. Ben inanıyorum ki Bursa ve Bursaspor kazandı. Genel Kurul teveccüh etti. Bizde hemen ertesi gün çalışmalarımıza başladık. Güzel şeyler yapmak istiyoruz. Titiz bir çalışma içerisindeyiz. Biz 4-4’lük değiliz. Bu yüzden bizim de hatalarımız olacaktır. Ancak bu teveccüh bize verilirken de o niyetini ve güvenini bize verdi. Bizde o güveni boşa çıkartmayacağız. Bütünleşmek gerekiyordu. Birlik ve beraberlik gerekiyordu. Bursa Türkiye’nin en büyük kent takımı. Marka bir şehre sahibiz. Birçok markamız var. İskender Kebabından, kestane şekerine, şeftalisinden, hamamlarından, turizminden, Ticaret Sanayi Odası çok başarılı, 17 tane sanayi bölgesi var. Çok büyük bir kent içerisinde doğduk, duyuyoruz ve çalışıyoruz. Tabii bu borcumuzu bir şekilde ödeyeceğiz. Kimi bürokrat olarak ödeyecek,  kimi Bursaspor’un yanında olarak ödeyecek. İyi şeyler yapmak istiyoruz. Bursaspor’umuzun kurulları var ve en önemlisi Divan Kurulu. Divan Kurulu’nda 450 üyemiz var. Divan Kurulu Üyesi olabilmek çeşitli şartlar var. Bu kurulumuzun başında çok sevdiğimiz ağabeyimiz, amcamız ve zaman zaman da babamız dediğimiz Kadir Şankaya var. Çok önemli isimler var. Türkiye Futbol Federasyonu’nda görevler almış, Ziraat Odası başkanlığı yapmış ağabeyimiz Nuri Karaca var. Bursaspor’da kalecilik, yöneticilik yapmış çok sevgili ağabeyim var. Galip Sakder ve Burhan Vatan ağabeylerimiz var. Biz vekaleten buradayız. Bizim dönemimizde hep söyleniyordu. Divan Kurulu’nun Özlüce Tesisleri’nde bir odası var. Geçmiş dönemde de uyumlu çalıştık. İnşallah benim yönetim kurulum ile birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Bu duygularla sayın divan Başkanımıza ve üyelerimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sırasında Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız kadir Şankaya’nın getirdiği çikolatayı Başkanımız Recep Bölükbaşı medya mensuplarına ikram etti. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu