Divan kurulunda Faruk Çelik sesleri

Divan Kurulu toplantısında eski Bakan Çelik'in ismi dillendirildi.

İlk toplantısı 15 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongreye hazırlanan Bursaspor’da dün yapılan Divan Kurulu toplantısında Faruk Çelik ismi ön plana çıktı. Üyeler, Bursa’ya büyük hizmetleri olan Çelik’e aday olması yönünde baskı yapılması gerektiği ifade etti.  2008-2009 sezonunda mali açıdan oldukça sıkıntıda olan Bursaspor Kulübü için düzenlediği yardım kampanyasıyla, o dönemde belki de şampiyonluğun önünü açan isimlerden biri olan Faruk Çelik, kulübü bu krizden çıkarabilecek tek isim olarak görülüyor.

69 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Baktilar timur noyan veya huseyin akdemir geliyor, bu iddialar cikmaya basladi kulubu kurtaracak tek kisi Faruk beydir filen diye. Ee kardesim ayni oylarla ali ay secildi zaten !! Hic bu duruma dusurmeseydiniz.Gecen sene cikartsaydiniz Faruk beyi. Sadece siyasetin kulupteki etkisini gucunu devam ettirme hareketidir bu baska birsey degil, eger yaniliyorsamda sozlerimi geri alirim . Gonlun Huseyin Akdemir&Timur Noyan birlesmesinden yana ama Faruk bey veya baskasi farketmez kim gelirse gelsin umarim kenetleniriz ve basarili gunlere geri doneriz.

  132
  14
  1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Burda yazan bebelerin yaşından dolayı çoğu bilmez 1999 da chp nin belediye başkanın bırakın Bursaspora siyaseti bulaştırmayı direk Bursasporumuzun başkanı olduğunu ama abileri çok iyi bilir o zamanlar hiç sesleri çıkmıyordu şimdiki kadar.İşte hep diyorum hangi parti olursa olsun kendi partidaşlarımdan da olsa buradaki chplilerin yaptıpı gibi Bursasporumu siyasetlerine alet
   edenlerin Allah belalarını versin

   1
   2
  2. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Seçimler 2023 yılında …Güzel bir seçim yatırımı. .. Takım 3.sezondur kötü gidiyor. Geçen yıl nerede imiş ler..Kongrede ben adayım. Bu borcu bitiririm ali ay aday olmasın. .. Aday benim niye dememiş ???? KANDIRILDIK …. AMA BİZLER KANMAYACAĞIZ. … KANDIRAMIYACAKSINIZ

   3
   1
  3. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Bursaspora en büyük zararı RA verdi. RA nın nasıl servet edindiği sorgulanmalı. FÇ de de aşırı bir servet artışı oldu.
   FÇ yi başkan seçmek kuzuyu kurda teslim etmek gibi birşey olur.
   Bu takım birinci , ikinci ligte bunlar sayesinde sürünsün fakat aynı zevat yönetime gelmesin.
   Eski Teksaslıların, eski tribün sakinlerinin şampiyonlukta çok büyük payı var.
   Taraftarda büyük kopuşlar yaşanır.
   İktidarlar gelip geçicidir önemli olan BURSASPOR .

   26
   8
   1. @murathour yorumuna yanıt olarak

    Burda yazan bebelerin yaşından dolayı çoğu bilmez 1999 da chp nin belediye başkanın bırakın Bursaspora siyaseti bulaştırmayı direk Bursasporumuzun başkanı olduğunu ama abileri çok iyi bilir o zamanlar hiç sesleri çıkmıyordu şimdiki kadar.İşte hep diyorum hangi parti olursa olsun kendi partidaşlarımdan da olsa buradaki chplilerin yaptıpı gibi Bursasporumu siyasetlerine alet
    edenlerin Allah belalarını versin

   2. @murathour yorumuna yanıt olarak

    Futbolda siyaset istemiyoruz hele Bursasporumuzda hiç istemiyoruz dedikçe siz hala içine içine sokmaya çalışıyorsunuz ne koyun kafalısınız bizi bu hallere düşüren özellikle divan kurulu unda acilen istifasını istiyoruz, nasıl bir divan kuruludur arkadaş düşene kadar bir zerre başkana tepkisini faal Bir şekilde görmedik, şimdi kalkmışlar hala yönlendirmeye çalışıyorlar bu hale sizlerin tssklrını yaya yaya oturmanız sayesinde düştük yazıklar olsun Sizlerde Hesap Vereceksiniz!!

    16
    2
  4. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Ben Akp’li değilim. CHP liyim. Ama Burasporluyum. Şunu söyleyeyim, Faruk Çelik bugün için Timur Noyan’dan da, Hüseyin Akdemir’den de iyi başkanlık yapar. Çünkü para var. Tayyip Bey kendisini Ziraat Bankası yönetim kurulu başkanı yaptı. Yani paranın başına geçti. Bursapora 500 milyon yeni kredi açsa işi kurtarırırz. Seneye süper lige döneriz. O Ali Ay yavşağını da parayla döveriz.

   31
   6
   1. @Bak Ne Diycem yorumuna yanıt olarak

    BİZ OLAYA SİYASET OLARAK BAKMIYORUZ KARDEŞİM
    BEKAA BEKAA DİYE HER YERDE
    SÖYLENİYOR YA
    BURSASPORUN BEKASII HERSEYİN
    ÖNÜNDE DİR
    KOMBİNE YE 200 TL ÇOK DE
    20 LİRAYA MAC BİLETİ PAHALI DE BURALARDAN SALLA BABAM SALLA
    500 MİL.DAN BAHSEDİYORUZ
    NE DEMEK OLDUĞUNU KAVRAYABİLOYORMUSUNUZ
    K8M BU PARAYI BULABİLİR
    BOŞUNA OLAYI SİYASETE ÇEKMEYİN
    ASLOLAN BURSASPORUN GELECEĞİDİR
    DUA EDELİM
    HERKESİN KATKISIYLA TÜM ŞEHRE GÜVEN VERECETARAFTARIN ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKTURABİLECEK BİR YÖNETİME
    SAHİP OLALIM
    ÇÜNKÜ İŞİMİZ ALGİLAYAMADİGİNİZ KADAR ZOR

    11
    3
  5. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle ben kesinlikle istemiyorum Bursaspor divan kurulu da yanlış bir zihniyette Faruk Çelik Bursaspor’u çıkaracak adam değil Bursaspor’lu olduğunu bile düşünmüyorum

   33
   12
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Olay medyanın yeni adayı belli oldu. Hiç değişmeyecekler. Faruk Çelik dışardan destek versin. Bu tribün siyasetin yüzünden bölündü. Kulüpte siyasete alet edilmesin. Akpli olmayan taraftar elini ayağını çeker kulüpten yazık edersiniz. Dürüstçe yok olup gidelim ama düşman takımın taraftarlarına yeni bir Başakşehir geldi dedirtmeyin. Yapmayınnnn!

    25
    7
  6. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Aklı olan Faruk çeliği seçmez.Bugun takım bu haldeyse en büyük müsebbibi akp dir.Akp taraftar kitlelerini susturdu.Akp bu stadı bu halde bıraktı.Akp Bursasporluluk ruhunu öldürdü.Takimi akp ye sattılar.Ben artık daha fazla AKP’li görmek istemiyorum bu takımda.

   44
   16
   1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    Burda yazan bebelerin yaşından dolayı çoğu bilmez 1999 da chp nin belediye başkanın bırakın Bursaspora siyaseti bulaştırmayı direk Bursasporumuzun başkanı olduğunu ama abileri çok iyi bilir o zamanlar hiç sesleri çıkmıyordu şimdiki kadar.İşte hep diyorum hangi parti olursa olsun kendi partidaşlarımdan da olsa buradaki chplilerin yaptıpı gibi Bursasporumu siyasetlerine alet
    edenlerin Allah belalarını versin

   2. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    Siyaset yazmak istemiyorum fakat mecburen yazıyorum bursadan kentinde sağ oy en az yüzde 65 millet-i sen sagcisin ben solcuyum diyerek ayrıştırma yapmayalım bakalım BURSASPOR umuzun hakkını koruyacak biri başkan olsun

   3. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    sayın sol kafa, dediğin gibi olsaydı bursamız küme düşmez başakşehir gibi olurdu..sen git yorumlarını siyasi sayfalarda yap…pençe operasyonu başladı rahatsız oldunuz herhalde.

    8
    18
   4. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    hay ak parti kadar başına taş düşsün be senin derdin Bursaspor falan değil düpedüz siyasi progandana alet ediyorsun burayı bütün mesajlarında.anlıyorum seçimin acısını yaşıyorsun hala ama git başka yerde propogandanı yap hıncını al burda değil.Bursaspor tribünlerinin yarısından fazlasının hatta yüzde 60 nın da ak partili olduğunu unutma haddini bil artık.

    12
    28
    1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

     Kardeş yarısı dersen tamam da biliyorsun son seçimlerde fark sadece %2 olarak gerçekleşti. Bu yüzden %60 diyemeyiz artık. Bursa da iki taraf arasında ki fark çok çok azaldı. Seyirci bazında da bir genelleme yaptığımızda bu durumun değişmeyeceği belli. Eskiden bir tarafın ezici üstünlüğü bariz görünüyordu. Şimdi neredeyse başabaş bir durum var.
     Hatırlatmak istedim.
     Bir şey daha hatırlatmak isterim bu platform sadece sporla ilgili bir platform.
     Yok o üstünmüş yok bu gerideymiş olmaz.
     Saygılarımla.

     1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

      Yani diyorsunuz ki biz siyaseti tribünlere taşıdık ve bundan sonra biz varız.Bizim yanımızda BURSASPOR teferruattır.Bu takımı akp’li,chp’li ,bjk’lı,gs’li ve fb’li diye diye bitirdiniz.Yazıklar olsun size.

  1. @srdr yorumuna yanıt olarak

   BAŞKA ÇAREMIZIN KALMADIĞINI
   HİÇ OLMADIĞI KADAR SİYASETE MAHKUM KALDIĞIMIZİ MAALESEF
   AKLIMIZDA CİKARMAYALİM ACI GERÇEK BU
   ŞU ANDAN İTİBAREN
   NASIL YAPILIR BİLMEM AMA
   ZİRAAT BANKASIYLA YAPILACAK
   UZUN SOLUKLU.BİR ANLAŞMA
   İLE BUGÜN DİLLENDİRİLMEYE BAŞLAYAN
   TURKCELL TİMSAH ARENA İSİM HAKKI
   KURTULUŞ REÇETESİ
   BUNUN.İÇİNDE OLMADİGİNDAN DAHA FAZLA SİYASETE MUHTACIZ

   7
   5
 2. Zamanında disardan destek verdi dogrudur.Fakat kaybedecek neyi vardi?Simdi isin rengi farkli elini hatta kolunu tasın altina sokması lazım.Sorarim yaparmı diye?Takim zaten Recep Altepe zamanindan siyasete bulasti diye bu hallere gelmedimi?Taraftar nerde niye susuyo dedigimizde hepsi belediyenin bi tesisinde corba kovaliyodu.Kimse kusura bakmasin.Faruk Celigın parasi kiymetlidir.Bu borcla baskanlik iside mangal gibi yurek ister.Ve bu takimin siyasetten tez vakitte siyrilmasi lazim.2 gün sonra yine ah vah etmemek icin sportif gecmisi olan Bursaspor sevdalisi yurekli baskana ihtiyacimiz var.Siyasetten uzak duracakk en başta!!!

  39
  4
  1. @Ramizz yorumuna yanıt olarak

   KARDEŞİM O DEVİRDE
   TOPLADIĞI PARA
   50 MİL.TL NEDEN BAHSEDİYORSUNUZ SİZ
   KOLAY Mİ BU PARAYI TOPLAMAK
   TEK HAMLE YAPSA
   BTSO YA ÜYE 40 BİNİN ÜZERİNDE
   ÜYEDEN SEVE SEVE VEYA OBURTURLU
   PARA TOPLASA YETMEZMİ SANIYORSUN

  2. @Ramizz yorumuna yanıt olarak

   FARUK BEYİ AZ ÇOK.HEPİMİZ TANIYORUZ
   SİZE SORUYORUM
   BİR YERLERDEN GÜVENCE ALMADAN
   BU İŞE GİRERİM DERMI BUNA AKLINIZ YATIYORMU NEYE GİRSİN
   SAYET BU İŞE GİRERSE
   ZATEN BİR YERLERDEN BU GÜVENCEYİ
   ALMIŞ KABUL EDECEĞİZ
   VALİSİ
   BEL.BAŞ.
   BTSO BAŞKANI
   VERMEM DİYE KACANLAR
   KACABILİRLERMİ SANIUORSUM

   20
   8
 3. Ulan bursasporu siyaset düşürdü deyip yine bir siyasiye yaslanmak çakallıktir napcaniz borcu devletemi ödeteceksiniz

  36
  12
  1. @Cigerim yorumuna yanıt olarak

   bilader seversin sevmezssin ama bu adamın açmayacağı kapı yoktur . adam bakanlık yapmış sözü heryerde geçer nokta.

   20
   26
   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Siz akıllanmazsınız ha böyle insanı soğuttunuz herşeyden be şu mantığa bak adam bakanmış her kapıyı açarmış

    7
    1
 4. Tüm adaylar tek bir çatı altına toplanmalı. Oylar bölünürse kazanması zor. Hem bu şekilde seçildikten sonra fikir alış-verişi yapabilirler. Yani herkes fikrini ortaya koyar.

  32
 5. Şu kulübe bir tane siyasi adam gelsin 35 yıllık bursasporlulugumu ilelebet sonlandiracagim. Bu ülkeden ne bir cacık olur ne de başka birşey ne kadar eğitimsiz zekâlara sahibiz hala kimden medet bekleniyor.
  Yemin ediyorum bütün formalarımı yakarım hele gele bir tek akp li girsin şu kulübe.
  Gider ingiltereden southampton u tutarım taa oradan forma alırım ama asla bursaspor un adımı ağzıma dahi almam yeter artık bu ne rezillik

  26
  13
  1. @Neco yorumuna yanıt olarak

   Yürü git o zaman senin için BURSASPOR umuzun kurtuluşu değil şahıs oysaki BURSASPOR her şeyin üstündedir yok 35 yıllık üyeliği yok formaları sen ZATEN BURSASPOR lu degilmişsin

   1. @Shiptar yorumuna yanıt olarak

    arkadaşım adam faruk çeliği istemiyor….zorlamı…Allah Allah….bende istemiyorum…düşsün… 2 b ye 3.lige düşsün biz yine Bursasporluyuz…Kulubü soymuşlar soğana çevirmişler….Kocaeli yok sakarya yok Eskişehir yok…biz olmasak ne olcak….hayat bursaspordan ibaret değil….içimize sinmiyor…ben partici değilim Bursasporluyum….şehir bile ne halde…Bangladeş gibi olduk…herşey yanlış işte…bunu görmek bu kadar mı zor…koca şehrin profesyonel futbol takımı 2 tane Bursaspor ve Karacabey…futbolun başına anlayan gelsin….genç futbolcularımız var….kalemiz sağlam…düşürenleri satıp yeni bir takım oluşturularak raydan çıkan takım raya sokulabilir….bir stadı bile yerine yapamadık…

  2. @Neco yorumuna yanıt olarak

   ibrahim yazıcının öz geçmişini oku ve hemen bursaskorluluğunu sonlandır,
   üçüzlerden rengi kendine en uygun olanını seç. her sene şampiyonluğa oynarsın

   2
   4
  3. @Neco yorumuna yanıt olarak

   Bozbey aday olucak haberlerini duyunca neseniz çok güzel ulan 20 lira bilete çok diyen adamsınız Faruk çeliğin lobisi var şampiyon olduğu sene kapı kapi dolaşıp Bursaspor’a para topladi. Klub borcu 500 milyon küme dusmussun halada akp makepe girerse yakarım ederim yakmassan neyse ramazan ramazan ağzımı acitrmauin hep sizin gibi çok bilmiş taraftar yüzünden klüp bu halde

   19
   24
   1. @mert1963 yorumuna yanıt olarak

    Siyaset Bursaspor a hizmet ettiği sürece sorun olmaz Faruk Çelik şampiyon olduğumuz sene katkısı vardır doğruıdur lakin doğru yaptıkları yanınad acaba yanlışları ne kadar tartışılır aslında aday olacağını hiç sanmıyorum

 6. Adamı Severiz sevmeyiz ama kurtuluş için ilaç olur.sponsor sıkıntısı cekmeyiz yönetici alacakları siyasi geçmişinden dolayı sıkıntı olmaz bence doğru kişi

  25
  21
 7. Siz hala neyin nesiniz elhamdülillah müslümanız deyip soyup soğana cevirdikleri yetmiyormuş gibi hala medet umduklarınıza bakın diyecek laf yok artık en iyisi sporu bırakmak yazıklar olsun nemalanma uğruna bursayı bu hale getiren taraftara

  21
  10
  1. @Megane yorumuna yanıt olarak

   HİÇBİR ZAMAN BURSASPORA SİYASETIN KARIŞMASINI
   İSTEMEDIK AMA MAALESEF KARIŞTI VE ALTEPE TARAFINDAN BULAŞTIRILDI
   SU ANDA BELKİ İDRAK EDEMIYORUZ AMA
   ÇOK ZOR DURUMDAYIZ
   ADAYLARIN KENDİ BAŞLARINA İÇİNDEN CİKAMAYACAKLA Rİ DURUMDAYIZ
   VE MAALESEF
   SİYASETE ESKİSİNDEN ÇOK AMA ÇOK DAHA FAZLA MUHTAÇ DURUMA GELDİK
   BİZİ ARTIK
   İSTEYELIM İSTEMEYELİM KABUL EDELİM ETMEYELİM MAALESEF
   ANKARANIN EN TEPESİNDEN DESTEK ALABİLECEK
   ADAM LAZIM
   BAŞKA ÇIKISIMİZ YOK GENÇLER BURALARA YAZMAKLA
   BU İŞLER OLMUYOR OLMAYACAKTA
   SONUÇ OLARAK
   URFA’YA GİTTİĞİNDEN BERİ BURSAYA NEREDEYSE
   ÇİVİ CAKAMADİLAR
   SİYASETİ BİLEN İKİLİ İLİŞKİLERİ İYİ OLAN
   İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK OLAN
   KENDİSİNİN DE BEN BU İŞİ YAPARIM
   DEMESİ HALINDE
   SAYIN ÇELİK BU İSIN ALTINA GIREBILIR
   DENENMELİDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
   EN AXINDAN KLÜBÜ BATIRAN ÇEK KARNESİNİ ALIP KAÇAN ADAM TEMLİK KOYAMAZ KOYMAYA KALKAMAZ

   10
   8
   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    YA GENÇLER BU KLÜP
    TRANSFER TAHTASI ACAMADİ
    BUGÜN 500 MİL.KONUŞUYORUZ
    60 YILDIR BU ŞEHİRDE YİZ 50 YILDIR TAKIMIN PEŞİNDEN GİDİYORUZ
    OLACAKLARI AZ ÇOK TAHMİN EDEBİLİYORUZ
    NOYAN DA AKDEMİR DE NE DİYORLAR
    1 . 2 YERDEN HABER BEKLİYORUZ
    ORASI NERESİ SİYASET
    GERİSİ BOS BOŞ YAZIYORSUNUZ
    İNŞALLAH YANILIRIM
    A ZANNETMIYORUM

    9
    2
 8. Ulan az biraz beyninize konuşun. Bu kadar gerizekaliyi nerden toplayıp konusturuyorsunuz . Kulübü bu hale getiren belediye zihniyeti yine is başında.

  13
  4
 9. Faruk Çelik ve Serkan yazıcı güçlerini birleştirsin elimizde kalan camiaya küsmemiş iki tane vizyonu lobisi olan adam var tek kurtuluşumuz bu olur .

  12
  18
  1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

   Yapar kardeş yapar insanlar Bursaspor’u malum siyasi görüşlerinden daha çok sevmiyorlar her yerde kendi adamları olsun istiyorlar Bursaspor’un siyaset üstü tutulması gerektiğini anlamıyorlar çünkü o demokratik alt yapı bizim benliğimizde yok

   14
   4
 10. Bu adam şampiyon olduğumuz sene kapı kapı dolaşıp yanına valiyi alıp Bursaspor için para topladı alooo ey çoluk çocuk çorbacilar siyasete bulasmasin diyenler boş konusmayin 30 milyon lira borcu olan Balıkesir perişan bizim 500 milyon borcumuz var siz neyi istiyonuz ya bırakın şu takimin yakasını. Eğer Faruk çelik başkan olursa İbrahim yazicidan sonra gelen en iyi başkan olur

  10
  19
 11. öncelikle sunu söyliyeyim benim üst kimliğim bursaspor..
  ben faruk çelik ve mustafa bozbey timur noyan,hüseyin akdemir, mustafa çağlar,ilhan uslu, gibi vizyonlu iş yapacak bir liste çıkmasını istiyorum arkadaşlar son düzlük yoksa bursaspor tarih olur kişisel egoları bir yana bırakıp bursasporu kurtarmamız lazım l

 12. Olay gazetesi yapmış yine yapacağını. Baştan sona takip ettim divan toplantısını. Hiç bir konuşmacı bu adam için başkan olsun demedi. Yalnız bir konuşmacı yardım kampanyasında kapı kapı dolaşıp destek verdiğini söyledi. Ali Ay için yaptıkları ALGI OPERASYONUNA devam ediyo OLAY DENEN …….. ( oruçluyum )

 13. Başkan adayları çıkacak üyeler gidip oyunu kullanacak. Kimine göre aptallık, kimine göre siyaset, kimine göre özgür iradeyle oylar verilecek ve başkan seçilecek. Sosyal medya da bu satırlar altına yorum yaparken Bursaporlu olan bir sürü insanda neden Bursapor kongre üyesi olmaz aklım almıyor. 150 tl arkadaşlarım, yıllık bu ücret. Üye olun, iradenizle siyasi olana oy vermeyin! bu kadar basit. Sizin insiyatifiniz. benim ki ise şu Cavit Çağlar siyasi olmasaydı 86 yılında olan olurmuydu? İbrahim Yazıcı Siyasi olmasaydı İbrahim Yazıcı olurmuydu? Bakın Faruk Çelik belediyenin kuklası değildir. Bursaspora siyaseti Recep Altepe bulaştırdı diyenler… Bu gün Faruk Çelik Bursapor başakanı olsa ülkenin neresine giderse gitsin bütün belediye başkanları önünde önünü ilikler ya da şöyle anlatayım geçen yıl Kulub başkanı olsaydı, kimse senin 9 puanını gasp edemezdi! Bilmem anlatabildimmi Şahsen tanımam, siyasi olan adama bende güvenmem ama eğer Faruk Çelik ben bu işi yaparım derse Bursaspor Kulübünün önünde bütün kapılar açılır. Net. Sonrası allah kerim. Bu haber ne kadar boş bir haber olsada. Bursaspor başkanlık koltuğuna 3 dönemdir çok boş adamlar oturdu, halimiz ortada. Sevelim ya da sevmeyelim o koltuğa büyük isimler getirelim. Cavit Çağlar, Levent Kızıl. Faruk Çelik bu ismler büyük ve ülke genelinde nufuzlu isimlerdir. Şu siyaset türküsünü bırakın her büyük adamın bir siyasi karnesi vardır. kendi siyasi görüşünüzü buraya kusmayın lütfen… Benim için farketmez CHPli AKPli büyük adam olsun yeter….

  5
  4
  1. @Orhan Yılmaz yorumuna yanıt olarak

   eee o zaman bu zat bu kadar etkili idi 3 yıldır neredeydi ? Hele son sezon paraşütsüz düşerken neden gücünü kullanmadı. Güçlü ise süper ligi 20 takıma çıkartsın bakalım yapabiliyor mu ?

 14. faruk çelik siyasi diyenlere tek sorum var ibrahim yazıcı ne iş yapardı.
  bilmeyenler rahmetlinin özgeçmişine bakabilir.
  kombine almasını geçtimde en basitinden stad önünde çakma atkı alanlar çekilebilir…

  4
  2
  1. @selim yorumuna yanıt olarak

   yazıcı ile faruk çeliği bir tuttuğuna göre yazıcının özgeçmişini sen iyi bir oku. Yazıcıdaki duruşun onda biri yok bu adamlarda . malum tff kongresinde elini kaldırabilirmiydi senin çeliğin. Az biraz beyninizle yazın belli akp kölesi olmuşsunuz . Bu kafayla amatöre selam dururuz . Akpnin bulaşıpda düşürmediği şehir takımı kaldı mı ?

 15. Ulucami in önündeki esnaf kardeşimin söyledigi başkan geliyor tezgahı kaldırın lafı geldi aklıma en sonunda sabrimiz taşacak başkanın …diyecegiz bunmuhabeti Faruk Çelik bey iyi bilir

  2
  1
 16. her camiada farklı düşünceler olur çok normaldir..ama bu kadar nankörlük olmaz…bundan on yıl kadar önce bursaspor için yaptıklarını kim yapardı.ve ardından şampiyonluk geldi…siyaset yaparak bu kulübe faydası olanlara nankörlük etmeyin…

  2
  5
 17. OLAY medya nın da Bursasporun düşmesinde çok büyük emeği ve katkıları var. Akıllarınca kamuoyu oluşturacaklar.
  Bursaspor küme düştükten sonra ne FÇ nin o dönem topladığı paraların ne de başkan olmasının bir anlamı kalmıyor.
  Gerek te yok .

 18. Ben başından sonuna oradaydım.Asla böyle bir konu geçmedi. Bursaspor siyasetin gölgesinden kurtulmalıdır dedik. Bursa’nın canına okuyanlar, Bursaspor’u da rezil etti. Bu söylentileri çıkaranların kimler olduklarını tahmin etmek güç değil!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu