Divan kurulu toplanıyor

Bursaspor'un olağan dönem Divan Kurulu toplantısı 27 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Toplantı Salonu’nda yapılacak toplantı saat 18.00’de başlayacak. Divanda denetleme kurulunun bilgilendirmesinin yanısına Başkan Mesut Mestan’ın da idari, mali ve sportif konularda açıklama yapacağı belirtildi.

7 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

  1. herkes değişti bu kufredıp sahaya madde atanlar ile şu dede değişmedi ,, ulan oynadığımız lig bile değişti be ne diyim daha….

  2. Divan varmıki insan istenmediği yerde durmaz neyin toplantısını yapıyorlar Bursasporumuza yazık hiçbir katkıları yok defolun gidin

  3. Ali Ay’ın üyelikten atılması maddesi Divan’damı oylanacak? Ama İdris Sevinçin olduğu yerde böyle radikal kararlar alınmaz. Tavşana kaç, tazıya tut misali, hep kaygan ve muallak zeminlerde siyasi kurallarla yönetilen bir Divan Kurulu. Etliye sütlüye karışmadan hep devam.

  4. Ali Tay ın adamları içerde bir tane siyasetçi olmalı sinyalçi İdris sevinç Bursaspor düşmanı temizlenmedik bir bunlar kaldı.İSTİFA EDİN neyin toplantısı ,kimse gitmesin bu şerefsizlere Bursaspor düşmesine göz göre göre seyrettiler muratlarına erdiler.Defolup gideceksiniz….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı