Divan Kurulu tarihi ve gündemi açıklandı

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu'nun toplantı günü ve gündemi belli oldu.

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder yaptığı açıklamada Divan Kurulu toplantısının 20 Ekim Perşembe günü saat 18:30’da Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda yapılacağını açıkladı.

Divan Kurulu üyelerini de bu önemli toplantıya katılmaya davet etti.


GÜNDEM;

1) Açılış
2) Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması
3) Divan Başkanlık Kurulu Başkanı‘nın konuşması
4) Bursaspor Kulübü Başkanı‘nın konuşması
5) Dilek ve temenniler
6) Kapanış

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Divan kurulundan benim beklentim BURSASPORUMUZA yardım kampanyasına öncülük etmeleridir eğer tekrar BURSASPORUMUZUN eski güzel günlerine dönmesi istiyorsak ilk kıvcımı Divan kurulunun başlatması gerek diye düşünüyorum saygılarımla

  24
  5
  1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

   Ne kadar boş bir yorum ya herkes beğeni basmış. Bursaspor’a günü kurtarması için yeteri kadar maddi yardım bir şekilde sağlanıyor zaten. Bunun ötesinde birilerinden yardım dilenmek hayalcilikten başka bir şey değil. Her gün yeni bir kampanya düzenlenirken neyin ilk kıvılcımını çakacak divan? Panayır köyünden sınırlı vizyonunla Bursaspor’a yapabileceğin en büyük katkı maça gidip küfürsüz bir şekilde maçı izleyip gelirin ölçüsünden ürün almaktır. Ötesini zorlamayın artık, çapınız yetmiyor.
   Bursaspor’un tek bir konuda yardıma ihtiyacı varsa o da her şeyi eleştiren, sürekli kulübe zarar veren, bulunduğu konumu, finansal durumu zerre anlamayan taraftar kitlesinden kurtulup kulübünü seven, destekleyen basketbolda olduğu gibi yeni bir taraftar profili yaratabilmektir. Holigan taraftar grupları bu takımın geleceğindeki en büyük sorundur.

   3
   2
   1. @analist yorumuna yanıt olarak

    Evet sizde haklısınız bizim çapımız bukadarla sınırlı ,siz daha iyisini yapın biz de sizi destekleyelim ,biz nede olsa köylüyüz çapımız bukadar,,,, büyük BURSASPOR analist bey

 2. Ali ay bursaspor için çok fedakarlıklar yaptı.Bir ton para harcadı,ama kıymeti bilinmedi.Başkası olsaydı haciz gönderir veya ihtar çekerdi,verdiği paraları faiziyle beraber isterdi.Ama ali bey büyüklük yaptı hiçbir şekilde kulübü zora sokmadı.Ama halen ali ay hakkında atıp tutuluyor.

  12
  34
  1. @ALİ AY FAN yorumuna yanıt olarak

   Asıl Emin Adanur’un hakkı yendi. Bursaspor tarihinin gelmiş geçmiş en dinamik ve genç başkanıydı. Değeri bilinmedi.

   1
   6
 3. Hiç boşuna parmaklarınızı yorup yorum yapmayın, bu kulüp önce taraftarıyla, sonra yöneticileriyle birlikte BİTMİŞTİR.
  bundan sonra yapılacak en güzel şey iflas bayrağını çekip kapıya kilidi vurmaktır, sonrasında yeni bir oluşum ve hedef ile başlamak gereklidir, ortak bir şirket kurulur, buna başta BTSO, DOSAB, NOSAB gibi kuruluşlar ortak olur kimin ne verdiği ne aldığı vs. belli olur ondan sonra birşeyler bekleyin kulüpten.. son olarak Bursa’nın sanayicisi bu işe girmez…

 4. Kulübü soyup soğana çevirenler den hesap sormak akıllarına gelmiyor habire taraftara sallıyorlar bi ates yakilacaksa sorumlu olanlar kıvılcım yakacak yoksa alacaklarını tahsil edemezler bundan sonrası boş muhabbet olur üç kuruşa oynuyan bu oyuncuların bile gönlünü yapıp takımı sahaya çıkarmıyorlar bu çocuklar resmen oynamıyor bu oyuncuların çoğu gecansene forma giyen tecrübeli oyuncu bu oyuncuların kapasitesi bu değil resmen bursasiporun yöneticilerini purotoste ediyorlar herkez aklını başına alıp bi dusunsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu