Divan Kurulu görevi devraldı

Galip Sakder başkanlığında yeni seçilen Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu, görevi teslim aldı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen törene, Divan Kurulu Onursal Başkanı Kadir Şankaya, Eski Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç ile Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na seçilen Galip Sakder’in yanı sıra; Divan Kurulu Üyeleri Levent Batur, Haluk Hısımcıl, Mehmet Galip Toplan, Yücel Akgün, Yüksel Türker, Seyfullah Yıldız, Ömer Feridun Özkaya, Ömer Cihan ve Mehmet Dursun katıldı.

Törende konuşan Eski Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç “Hakikaten zor bir süreç. Bu zor süreçte Bursasporumuzun Genel Kurulu’nda ve bu kongrede 3’er adayın çıkmasını Bursaspor’un her zaman ayakta duracağının bir simgesi olarak görüyorum. Tek arzumuz 2021-2022 Sezonunda Kulübümüzün arzu ettiği yer olan Süper Lige çıkmasıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde olmak çok önemli. Sizlerin bunu başaracağına inanıyorum. Bizim yapmaya çalışıp da yapamadıklarımızı sizlerin gerçekleştireceğine inanıyorum. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun dileklerimle hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder de şu ifadeleri kullandı. “Ben ve arkadaşlarım elimizden geldiği kadar sizlerin ve tüm Bursa’nın desteğiyle çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Sizler burada görevi devrediyorsunuz ama göreviniz burada bitmiyor. Sorumluluğunuz bundan sonra bizlerle beraber daha da artıyor. Şu ana kadar verdiğiniz tüm destekler için teşekkür ediyorum. Biz bir olmak zorundayız, hep beraber olmak zorundayız ki bu işlerin altından kalkabilelim.”

Törenin ardından Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, Eski Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç’e bugüne kadarki katkılarından dolayı hediye takdim etti.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu