Divan Kurulu 6 Temmuz’da…

Bursaspor Divan Kurulu 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 18:00'de Timsah Park Stadyumu Toplantı Salonunda toplanacak.

Bursaspor Kulübü‘nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

Divan Kurulumuz 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 18.00’da Timsah Park Stadyumu Toplantı Salonu’nda toplanacaktır. Sakder, kulübümüzün mali ve diğer konularıyla ilgili önemli açıklamaların olacağı bu toplantıya herkesin katılmasının önemini vurguladı.

Kent Ayağa Kalkmalı
Geçmişte yaşanılan  bütün olumsuzlukların unutulmasının mümkün olmadığını ancak bugün yapılması gerekenler konusunda acil kararlar alınmasını hatırlatan Sakder, ‘’ Bursaspor bu kentin ortak değeridir. Bu değere hepimizin sahip çıkması lazımdır. Mevcut Yönetim Kurulu’nun göreve devam kararı alması ile  başlayan süreçte en önemli konu kulübün içinde bulunduğu mali tablodur. Her geçen gün  artan borç yükü Bursaspor’u çıkmaza sürüklemektedir. Öncelikle Kulüpten alacaklı görünen eski Yöneticilerin bir fedakarlık yaparak alacaklarından vazgeçmeleri ya da ertelemeleri Bursaspor’un önünü gececi bir süre için açacaktır. Yine  aynı şekilde  kulüpten alacaklı oyuncuların da aynı şekilde  davranmaları son derece önemlidir. Bu nedenle kentin dinamiklerinin, sivil toplum kuruluşlarının, iş dünyasının ortak bir akıl ile hareket etmesi gerekmektedir.‘’ dedi.

Burkay’a Hayırlı Olsun
Son yapılan Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Yönetim Kurulu Üyeliğine  seçilen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ı da kutlayan  Sakder, ‘’ Sayın Burkay’ın Yönetim Kurulu’na seçilmesi Bursaspor açısından son derece önemlidir. Bursaspor’un hak ve menfaatlerini Türk Futbolu’nun en üst Yönetiminde temsil edeceğinden kuşkumuz yoktur. Federasyon Yönetimin de bir Bursa’lı üyenin bulunması her açıdan önemlidir’’ ifadelerini kullandı.

6 Temmuz 2022 Çarşamba günü toplanacak Divan Kurulumuzun toplantı gündemi ise şöyle;

1)Açılış

2)Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması

3)Divan Başkanlık Kurulu Başkanı’nın konuşması

4)Bursaspor Kulübü Başkanı’nın konuşması

5)Dilek ve temenniler

6)Kapanış

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Buyurun Nazan Öncelden Şarkılar Dinlemeye
    Çalıyor paraları birileri hep aynı aynı nakarat
    Annlat anlat yarısı bayat görüntü var ses yok
    Şarkının devamı You Tubu Nazan Öncel
    Aynı Nakarat

  2. Sevgili Bursaspor’lular şehir olarak değerlerimize sahip çıkamadık herkes şampiyonluk sonrası payını artırdı herkes ben benci oldu plansız programsız (planlar programlar nasıl daha çok götürürüm üzerine yapıldı) şehirde aslında herkes herşeyi biliyor kimse ayak takımı ile muhatap olmak istemeyip çekildi Bursaspor dan yakında Yüksel Çolak ve taifesi gelir Bursaspor tam onların olur zaten hainin bol olduğu yerde çöküş başlamıştır

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu