Divan Başkanlık Kurulu toplanıyor!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu'nun toplantı tarihini açıkladı.

Kulübün açıklaması şöyle;

Kulübümüzün olağan dönem Divan Kurulu toplantısı aşağıdaki gündemle 26.02.2020 Çarşamba günü saat 18.00’de Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu

GÜNDEM

1- Açılış
2- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Okunması
3- Denetleme Kurulunun Divan Kurulunu Bilgilendirmesi
4- Dilek ve Temenniler
5- Bursaspor Kulübü Başkanının İdari, Mali, Sportif Konularda Kurulumuzu Bilgilendirmesi
6- Kapanış

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hiç Bir işe Yaramadığınızın Farkına varıp,
  Hayırlı bir haber verip
  İSTİFA ETTİĞİNİZİ Duyursanız Tüm Bursa Sizden Kurtulsa….
  Ne Güzel Olur İdris Sevinç.

  46
  3
  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Türk Tarih Kurumu, Etnografya Müzesi yetkilileri, Arkeolojik kazılarda görev alan sayısız arkeolog,Celal Şengör ve daha niceleri bu günü bekliyor! Canlı dinazorlar ve birçok fosil, meraklıları için görücüye çıkıyor.Hicbir ise yaramayan fosillerin toplanması bizim için haber niteliği taşımıyor.Yok hükmündeler…

 2. Divan kurulu toplantılarının bursaspor a ne gibi bir faydası olduğunu listeleyebilirmisiniz sayın Bursasporluyuz org sizden bunu rica ediyorum geçmişte ne gibi faydalar sağlamış şuan ne işe yarıyor.

  24
  2
 3. Divan Kurulu ne iş yapar merak ediyorum.Kulübe ne gibi faydası vardır.Körler sağırlar birbirini ağırlar.Ali Tay ın adamı halen kulübün içinde adı İdris sevinç siyasetçi Bursaspor düşmanı haini, Bursaspor un düşmesinde en büyük hainliği kendisi ve ekibi yapmıştır.İSTİFA defolun gidin.

  16
 4. Divan kurulu toplanıyormuş, çay kahve içmek için mi toplanıyorsunuz.Bursaspor küme düşerken siz NERDEYDİNİZ?Sizler hesap soramazsınız, biz size hesap sorarız.İSTİFA…

  13
  1
 5. Sahi sizin isminizi duyunca ayni Ali Ayin ismini duymus gibi oluyorum tuylerim diken diken oluyor acaba ya sizde hic haysiyet onur yokmu birakin artik sizler kimsiniz ya sizleri vaz gecilmez kilan meziyetlerinizmi var o kara lekeyle nasil okoltuklari kirletiyorsunuz bi defolup gitmediniz ya…..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu