Divan Başkanları yeniden bir arada!..

Şampiyon takımların divan kurulu başkanlarının bir araya geldiği geleneksel hale gelen yemekte bu kez ev sahibi Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ydü..

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk dün Vodafone Park’ta bulunan White Pepper Restoran’da geleneksel Divan Kurulu Başkanları Yemeği’ni düzenledi.

Yamantürk, davette; Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ile Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen’i ağırladı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi de sıcak bir ortamda geçen etkinlikte katılımcılarla sohbet etti.

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, kulüp başkanlarının da bu toplantılara katılmasının çok faydalı olacağını söyledi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Çakal İdris gene almış kokuyu. Hemen gitmiş toplantıya. Sanki kıllatacaklar orada. Hep boş laf. Centilmen olalım, küfür etmiyelim, kulüp ekonomisine dikkat edelim gibiüç beş beylik konuşma, ondan sonra dön geri. Ne o? Divan Başkanları toplantısı. Hade len İdris Sevinç

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu