Disiplinlik olduk!

TFF Hukuk Müşavirliği, Bursaspor'u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Bursaspor‘u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu‘na sevk etti…

Yapılan açıklamada, ‘Bursaspor Kulübü’nün 30.11.2019 tarihinde oynanan Adanaspor-Bursaspor TFF 1. Lig müsabakasındaki -çirkin ve kötü tezahüratı- nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir’ denildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @KAYIHANOGLU yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bizim taraftar sanki Melek gibi yazmışsın.
   Suç bizim kendisini bilmeyen kişilerde…

   Kulüp e zaten zerum takılmış, hastalığı atlamaya çalışıyor… sizler gidip küfürleri basıyorsunuz… ayıp ayıp vallahi.
   Terbiyesi olan oturmuş bey efendi yapmaz sizin yaptıklarınızı.

   14
   6
     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      ben eğitmen değilim,ama sen eğitmen isen Buyur gel, taraftar nasıl olunur ders ver,Ayrıca ben Küfüre karşı biriyim.Taraftara demiyorumki Küfür edin,Takım ceza alsın,Ya sen beni biri karıştırdın,Yada stada hiç gelmiyorsun.

 1. Mevcut TFF de bir önceki TFF’nin aynı mantık ve mantalesindedir.Ülke futbolunun kalkınması için ve futbolumuzun bir sisteme oturtulması noktasında ciddi ve titiz çaba ve çalışmaları maalesefki yok.Gelen gideni aratır denilen o sevmediğim darb-ı mesel sözü ne acıkiş tahakkuk etti.GÜN GEÇMİYORKİ FUTBOL KULUPLERİMİZiN BORÇLARI,BU BORÇLARDAN DOLAYI TFF.DAHİL BİLHASSA UEFA DAKİ İTİBARIMIZI ZEDELEYEN BORÇ VE BATIK HABERLERİ,TRANSFER YASAKLARI,PUAN SİLMELER İÇİN NEDEN,NİÇİN ÇÖZÜM ÜRETMEZLER.
  Örneğin bir kulübü borç batağına saplayan yönetici veya yönetimler için neden kamu takibi yapmazlar.GELİR SAĞLAMAK İÇİN VE YAYINCI KURULUŞUN MENFAATLERİ için hertrülü çabaları var.
  Bizleri futboldan soğutmak için bundan daha başarılı tff olmaz.

 2. kötü tezahürat derken ne kastediliyor acaba giresun maçında bütün stad sadece maç seyretse yine (P)ezev….(F)ahiş….(D)üzenbazlar (K)urumu ‘na sevk edilirmiyiz merak ediyorum…..

  1. @tyncaky yorumuna yanıt olarak

   Küfür edince, korner atmaya gelen rakip futbolcuya şişe, çakı, bozuk para atınca takımımız galip mi gelecek? Rakip takım maçı bize mi bırakacak? Hakem daha çok küfür yememek için faulleri hep bize mi çalacak?

   Behey küfür eden hayvanoğlu hayvan taraftarlar. Yetti bu kulübe verdiğiniz zarar. Tüm ülkenin en pislik, en akılsız, en futbol bilmez, en cahil, en kaba, en eğitimsiz taraftarı olduk haberin var mı?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu