Dinçtürk’ten İdris Sevinç’e sert sözler!

Busaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk, Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç'e bir video ile cevap verdi.

Olağan Divan Kurulu‘nda kendisi ile ilgili olarak konuşan Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç‘e cevap verme gereği duyduğunu ifade eden Hakan Dinçtürk, bir video ile bu görüşlerini yayınladı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun sana Hakan dinçtürk bu kokuşmuş adamlar hala senelerdir yüzlerinin reklamını yaptılar sadece kulübe bir faydalarımı oldu..kulübün nimetlerinden yararlanan bu herifleri istemiyoruz artık

  101
  8
  1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

   Yorumu yazdığım da videonun 3/1 ini izlemiştim..
   Hakan dinçtürk sana canı yürekten teşekkür ederim bu akbabalara rahat nefes alma fırsatı verme..
   Etraflarındaki yalaka ve yalama lar bunları okşaya okşaya kendilerini vazgeçilmez ulaşılmaz kulübün sahibi kibir abidelerine çevirmiş..

   Gideceksiniz

   42
   1
 2. Sn. Divan başkanı idris sevinç ömrü hayatında bu güne kadar 1 adet kombine bilet veya 1 adet lisanlı ürün aldıysa ben karşılığında 10 katını yapmaya hazırım. Hatta telefonundan attığı her SMS karşılığında 10 katını yapacağım. BURSASPOR ADINA HER KOYDUĞU TUĞLAYA KARŞILIK 10 KATI BENDEN.
  İnanın 1 maça bile bilet alarak girmemiş bir adet lisanslı kaşkol almamıştır. Bunlar BURSASPORUN ETİNDEN SÜTÜNDEN FAYDALANMA PEŞİNDE AHKAM KESERLER.

  55
  2
 3. Sayın hakan dinçtürk genel kurulda idris sevinç hakkında söylediklerinin bir genel kurul üyesi olarak harfiyen arkasındayım imzamı atıyorum Bursaspor un bugünleri görmesindeki en büyük unsurlardan biride sayın İdris sevinç tir acilen istifa etmesi gereklidir bu adamdan Bursaspor a fayda gelmez aksine orada olduğu her dakika bize eksi yazar# ısrar etme istifa et

  28
 4. Bu nedir arkadaş, kulüp batmış bitmiş
  Biz İdris ile Hakanın çekişmesini izlemek zorunda mıyız
  Herkes kendine gelsin, Buursaspor arması etrafında kenetlensin

  15
  22
 5. İdris sevinç ve saz arkadaşları kişisel menfaatlerini kulüp menfaatlerinin önünde tutarak görevi kötüye kullanmış görünüyor. İstifa etmeleri yerinde olur diyeceğim ama üst komşuları gibi davranacakları muhtemeldir.

  11
 6. Yüzüne söylemesi icin senimi ariyacakti bursasporu mmaff ettiniz caldiniz cirptiniz. Maden bursasporlusun katilsaydin genel kurula böyle video ile olmaz bu işler gelecektin cevap verecektin. Bitti

  9
  20
 7. Benim cocuklarimin rizkindan kesip heryil ikiser tane aldigim kombine stordan aldigim onlarca urunun parasi ulan bunlar sizden olmadi cocuklarinizdan ciksin terbiyesizler yatiyoruz kalkiyoruz Bursaspor gecen yil 900 tl olan kombineye bu sene 1000 tl odeme yaptim amatore dusse kombineler 2000 tl olsa almayan serefsizdir ya siz vicdaniniz hicmi sizlamadi ama haklisiniz Adi Ask Bu Eziyetin defolun biz bize yeteriz

  8
  1
 8. Hakan a helal diyenler onun zamanında Bursaspor un ne halde olduğuna baksın. İdris i tanımam ama hakan zamanındaki Bursaspor u da gördük,…

  4
  2
 9. Divan yönetim kurulu aynen biz yedek yönetim kurulu üyeleri gibi istifa etmeliydi. Takım düşmüş üstelik düşen yönetimden yana taraf olup ona yönetim kurulu üyesi önerenlerin o koltukta oturacağı süre en fazla bir sonraki seçime kadardır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu