Dinçtürk ve Büyükkurt buluştu

Geçtiğimiz günlerde Timsah Arena'da oynanan Giresunspor maçında yaşanan kavga ile gündeme gelen Hakan Dinçtürk ile Ali Büyükkurt bir araya geldi.

Giresunspor maçında yaşanan kavga sonrasından Ali Büyükkurt‘un burnu kırılmış ve Hakan Dinçtürk 6222 sayılı kanundan ceza almıştı.

Bugün Avukat Hakan Dinçtürk‘ün hukuk bürosuna bir ziyaret gerçekleştiren Ali Büyükkurt eski yönetim kurulu üyesi ile barıştı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunana DinçtürkAli Büyükkurt bugün ofisimize gelerek aramızdaki gerginliği bitmesi adına bir adım attı. Ben de hem aldığım terbiyeye esasen, hem de Bursaspor camiasında birlik beraberliğin en gerekli olduğu günlerde bu yaklaşım karşısında aramızdaki tüm gerginliğin son bulacağını ifade ettim. Kavga etmek en kolay olandır. Zor olan ise barışmaktır. Bugün bunu gerçekleştirdik” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. HAKAN DİNÇTÜRK !!! TANIMAYANLAR İÇİN VOLKAN ŞENE TEPKİ GÖSTERMEK İÇİN SAHAYA ATLAYAN AMA KENDİSİNE FİZİKİ BİR MÜDAHALEDE BULUNMAYAN BURSASPORLU KARDEŞİMİZİ EMNİYETTEN KURTARIP AİLESİNE TESLİM EDEN ADAMDIR HAKAN DİNÇTÜRK

  56
  8
  1. @ADAMSIN yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle Bursapor’umuza yönetici olan ,sponsor olan hem Hakan Dinçtürk’ü hemde Ali Büyükkurt’ u kutluyorum ve onlara müteşekkirim.
   Barışmalarını da takdir ediyorum.
   Ancak Bursasporda yönetici olma vasfına ulaşan kişilerin tekme tokat kavga etmesi ve basına malzeme olmaları hiç hoş değil.
   Olay çıkaran ,sahaya atlayan taraftarların kurtarılmasını da adamlık yada Bursasporluluk kriteri olarak görmek bana göre yanlıştır.
   Hukukçu olduğu için hukuki yardım ve destekte bulunmak anlaşılabilir.
   Aksi takdirde saha olaylarının ve akabinde gelen cezaların önüne geçemeyiz.

   15
   5
 2. Ben bir büyük olarak Hakan kardeşimin ofisine giderek bu tatsızlığa son vermek istedim. Kendisi de beni büyük bir incelikle ağırladı. Sıkıntılı süreçten geçen camia bizim ve gereksiz tartışmamızla saha da sıkıntı yaşamadını istemedik. İkimizde olgun inasanlarız. Kol kırılır, yen içinde kalır. Bu saatten sonra birlik, beraberlik gerekiyor.

  35
  13
 3. BRAVO TEBRİK EDİYORUM.Geçmişi bırakalım,gelecek için kenetlenip süper lig için varımızı yoğumuzu birleştirip şu karabulutları dağıtalım.Her iki kardeşimizide alınlarından ÖPTÜM.

 4. Ulan ne yüzsüz adammış bu ali bükkurt bee. Kulübe 1 kuruş vermeden yöneticilik yapması bi yana, bir de deplasman sponsoru olup para harcayan adama dayılık yap, omuz at, ondan sonra ye orda sopayı, ağzın burnun kırılsın, sonra kırık burunla adamın karşısına geçip özür dile elini sık. Hade len. Alkışlar Hakan Dinçtürk’e. Kimse kusra bakmasın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu