Dinçtürk ile Çakar kavga etti!

FutbolArena – Bursaspor’da görevinden istifa eden eski yönetici Hakan Dinçtürk ile Beyaz Futbol’da Ahmet Çakar arasında canlı yayında sert tartışma yaşandı.

29 Mayıs Pazartesi günü Beyaz  Futbol‘da Bursaspor’da eski yönetici Hakan Dinçtürk ile Ahmet Çakar arasında son derece sert bir tartışma yaşandı.

Hakan Dinçtürk, “Adli mekanizmalardan çekinmenize gerek yok. Ahmet Çakar’ın tedirginliğini anlıyorum. Kendisiyle alakalı olarak hakaretten dolayı suç duyurusu var savcılığa verilen.” diye konuşunca canlı yayında hararetli bir tartışma yaşandı.

Ahmet Çakar, “Beni bırak. Sen Bursaspor takımının bu duruma gelmesinde ve %80 küme düşme aşamasına gelen senin, sizlerin hiç mi payı yok? Başta kaleci Harun olmak üzere insanları dövdüren zihniyetsiniz. Sen beni şikayet etsen ne olur? Ben seni Bursa halkına şikayet ediyorum.” şeklinde konuştuktan sonra stüdyoda hararetli dakikalar yaşandı.

 

YAŞANAN DİYALOGLAR ŞU ŞEKİLDE:

 

HAKAN DİNÇTÜRK:

“Kendi hür irademle istifa ettim. Zarar verdiğimi hissettiğim anda istifa ettim. Bununla ilgili olarak  Bursaspor’un kamuoyunda düzgün anılması lazım. Bir şekilde kamuoyunda gündeme gelmemesi lazım. Bununla ilgili olarak sizi rahatsız eden ne? İstifa etmemem mi gerekiyor? Takıma yapılan saldırıda ben o otobüste yoktum. Zaten otobüsün durmaması gerekiyordu ve buna neden olan yönetici arkadaşımız sorumluluğu alıp istifa etti.”

 

“VOLKAN ŞEN’İN ÜSTÜNE YÜRÜYEN TARAFTAR…” (HAKAN DİNÇTÜRK) 

“Ben o dönemde Bursaspor’un hukuk işlemlerinden sorumlu yöneticisiyim. O akşam taraftarlarımızdan yoğun şekilde bana sosyal medyadan talepler geldi. Ağabey yardımcı olalım diye. Karakoldan çıktıktan sonra herkese tek tek cevap vermek yerine bilgilendirme amacım vardı. Fenerbahçe maçında sahaya atlayan ve Volkan Şen’in üstüne yürüyen arkadaşla ilgili olarak profesyonel avukat yapmak için karakola gitmedim. Yardımcı olmak adına… Bana talep vardı. Tek tek cevap vermek yerine tweet attım.”

 

AHMET ÇAKAR: “SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN BURSA DÜŞECEK”

Sizin zihniyet yüzünden Bursaspor küme düşecek. Allah sizi Bursaspor’dan korusun. Bana diyorsun ya gidin film çekin diye. Tamam, kabul. Seviyorsun madem. Seninle hamam sahnesi çekeceğiz. Sırtını sıvazlayacağım seni.”

 

HAKAN DİNÇTÜRK: “SİZİN GİBİ TELEVİZYONCULAR YÜZÜNDEN…”

“Sizin gibi televizyoncular yüzünden Türk futbolu bu halde. Allah da sizin bildiğiniz yapsın. Siz gidin film çekin. Hani o filminizde kafanızı klozetten çıkardığınız sahne var ya, bitiyorum ona.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu