Dilmen Yorumlarsa…

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Fenerbahçe-Bursaspor maçının ilk yarısını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Oyun kontrolü faln yok. Gittili geldili maç oluyor. 1 dakika uzatma az. İlk yarı Fenerbahçe'nin de galibiyetini konuşabilirdik Bursaspor'un da. Bursaspor Fenerbahçe'yi kendi oyununa sevketmeye çalışıyor. Kendi oyunu hızlı Bursaspor'un. Fenerbahçe'nin kazanamsı için 2 şey yapması gerekiyor. Birincisi Caner daha aktif olması lazım. İkincisi Alper ve emre'nin daha aktif olup orta sahadan top almaları lazım. Bence Bursaspor'un ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golünde benim gördüğüm kadarıyla ofsayt yok gibi" dedi.

 

Maçın ikinci yarısını da değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Bursaspor ikinci yarıda Fenerbahçe'ye ben seni yenerim dedi. Bursaspor bugün ayakta kalan takımdı. Fenerbahçe 60. dakikadan sonra epey düştü. İsmail Kartal'ın Webo tercihinin ne kadar doğru olduğunu gördük. Webo tek santror diyeceğimiz oyuncu.Temposu yüksek sert maç oldu" dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu