Dik duruşun ödülüdür Avrupa..

Takımımız yarın akşam yeni sezonun ilk resmi maçına çıkacak. Uzun bir aradan sonra Atatürk Stadı’nda taraftarımız futbolcularla buluşacak. Geçen sezon beklenmedik bir şekilde erken veda ettiğimiz Avrupa Arenası’nda bu sezon başarılı sonuçlara ulaşmak camia olarak büyük arzumuz.

Üst üste beşinci sezon Avrupa’ya gitmek Bursaspor’un gücünün açık bir şekilde ispatıdır. UEFA’nın daveti üzerine ülkemizi yurtdışında temsil edecek takımımız puansal açıdan olmasa bile, aldığı tüm sonuçlarda şaibe bulunmaması üzerine bu onurlu görevi hakkıyla elde etmiştir. Bursaspor’umuz şike sürecinde sergilediği dik duruş ve temiz futbol anlayışının ödülünü işte bu şekilde almıştır.

UEFA Avrupa ligi ön eleme maçlarıyla başlayacak zorlu maraton önce Süper Lig sonra da Türkiye Kupası’nda devam edecek. Temennimiz futbolcularımızın her kulvarda başarılı sonuçlara ulaşmasıdır.

Türkiye’nin en kariyerli teknik adamlarından Şenol Güneş, bilgi ve deneyimiyle oyuncularımızın bu süreçte en büyük yol göstericisi olacaktır.

Şenol Güneş yönetimindeki Bursaspor’umuza yarınki mücadelede başarılar dilerim. Sırf oyuncularımızı bu kritik maçta yalnız bırakmama adına gece geç saatlerde bilet kuyruğunda bekleyerek ne kadar cefakar olduğunu kanıtlayan Büyük Bursaspor taraftarı da takımlarına yapacakları destekle yine futbolcularımızın gücüne güç katacaktır.

Selam ve sevgilerimle,

                İlhan Uslu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu