Diarra “Kırmızı kart görmeme rağmen”

Bursaspor'un Timsah Arena'da oynadığı Ümraniyespor maçında kırmızı kart gören Mamadou Diarra kazandıkları için takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Mamadou Diarra sosyal medya instagram‘dan hesabından yaptığı paylaşımda, “Kırmızı kart görmeme rağmen, takım arkadaşlarım harika bir karakter gösterdi. Taraftarımız için üç puan aldılar. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Isobey yorumuna yanıt olarak

   Hatalı bir hareketi sırf 3 puan kazandık diye iyi bir şeymiş gibi ver gazı sonra her maçta gereksiz kırmızı kart görsün. Altı üstü spor müsabakası tekme atti diye adama aferim diyorsan senin psikolojik sorunun olduğunu gösterir. Takimin neden bu halde olduğunu anlatmaya gerek yok son yıllarda gaddar vicdansız ve bilinçsiz nasıl ve nerede tepki veya iltifat etmesini bilmeyen bilinçsiz bir taraftar yetişti.

   15
   27
   1. @Enes yorumuna yanıt olarak

    Tekme attı kelimesini bu pozisyona yakıştırıyorsan daha önce hiç tekme atılan pozisyon izlememişsin demektir. Boş yapıp boşuna yorum yazmışsın ama ben sana doğrusunu açıklayım evet basit bir kırmızı ancak topa müdahale eden Diarra ayağını o pozisyonda çok kaldırdığı için rakibinde kafa hakimiyetiyle müdehale etmesi sonucu çarpışma gerçekleşiyor bu bilgiyide alıp kendi takımının forumuna dönebilirsin

    8
    7
    1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

     Asparuh16 , yorumum da tekme atti sözüne takildiysan ilk yorumu gerçekleştiren isobey adlı kullanıcıya niye bir serzenişte bulunmadın, o da ” ne tekme caktin be ” diyerek gelmeden bahsetmekte ? Ben diarra için kasti tekme atti demedim zaten bir anlık refleks ile yapmış olduğu bir hata ama sende algılama olmadığı ve beyin hücrelerin yıllık izinde olup sana hizmet sunmadiklari için isobey`in yorumunu eleştirdiğimi farkedemedim. Olsun üzülme seni hor görmüyoruz imtihan dünyası sonuçta. Bu arada tipik bir ergen gibi kendi takımının formuna demissin , Ben fotolarla sana iç ve dış saha maçlarından yüzlerce foto atarım, belki sende bursasporlusundur fakat kulübe zarar veren tiplerden taraftar olunmaz ancak holigan futbol terörü olur . Ekmeğini yedigün şehrin suyu hürmetine sen Bursaspor tutmayı bırak.

     1
     1
   2. @Enes yorumuna yanıt olarak

    bu çocuk karakterli bir futbolcu kaldı ki hata yapıp hatasını anlamıyan ne topçular gördük biraz daha dikkatli olup yoluna devam et kardesim başarılar diliyorum sana ve seninle aynı ruhu taşıyan tüm futbolcu kardeşlerimize.

 1. Pozisyon gereği idi.. Arkadaşının hatasına kurban gitti. Kasıt yok..Yeri gelmişken ne çok pas hatası yapıyoruz.

  19
 2. DAHA O DA ÇOK GENÇ….UMARIM UZUN YILLAR ONDAN FAYDALANIRIZ…ŞİMDİLİK HİÇ BİR ŞEY OLMASA BİLE İYİ BİR TAKIMDAŞ OLDUĞUNU BELLİ EDİYOR…Kİ FUTBOLU DA KÖTÜ DEĞİL…

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu