Diadora Vakıfköy’de

Bursaspor A Takımının forma sponsoru olan Diadora altyapıya da forma tedarik edecek.

Kulübün kurumsal kimliğinin oluşması adına görüşmelerini sürdüren Bursaspor yönetimi Vakıfköy‘de yer alan tüm yaş kategorilerinin Bursaspor A Takımının giydiği formaları tedarik etmesi konusunda Diadora ile anlaşmaya vardı.

Anlaşmanın Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Siyah ve ajax tipi formalardan 289 liraya birer adet aldım. Yeşilini de almak için 2 gün önce siteye girdiğimde fiyatların 350 liraya yükseldiğini gördüm. Gücü olan var, olmayan var şu formaları makul fiyatlara çekin. 289 lirayken bile çoğu insan aldı çoğu kişinin üstünde yeni sezon formalarını görüyorum, mutlu oluyorum. Makul fiyatlara çekin herkes alsın. Herkes sırtına o formayı geçirebilsin. Kenetlenme sağlansın. Formalar kenetlenmede tetikleyici güç olsun.

  33
  3
  1. @Fanatik_Timsah yorumuna yanıt olarak

   Kumaş ve yapışkan olan başta arma olmak üzere numara ve reklamlar sökülmeye başladı bile 2.kez halısahada giydiğimde, bunları bilin de ona göre alın, he tabi mevzu bahis klube katkı saglamak ama diadora da işini iyi yapcak

   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    Oldu. İstersen bi de üste para verelim. Besaş ekmeği mi lan bu? İtalyanlar Diadora markasını, Türk halkına ucuz forma tedarik etmek için mi kuruldu?

    15
    23
    1. @Ömer Furkan yorumuna yanıt olarak

     kardeşim sen diadora firmasına ortak değilsindir. Tüketici her zaman uygun talepler sunar, bunlar ekonomık isteklerdir. Bu platform sivil toplum geliştirmek hususunda faydalıdır. medeni toplumlar aynı tepli, veya farklı tepkıler üzerine sohbet ile oluşur. Şirketler ile tüketiciler birbirinden farklı olsalar da aynı ekonomide faaliyetleri vardır.
     Ne mutlu vakıfköy var, tesisi kuranlar ve devamını sağlayanlara çok teşekkürler….
     hayırlı günler başarılar dilerim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu