Devlet Bakanı Amed – Bursaspor maçında

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Amedspor-Bursaspor maçını izlemek için Diyarbakır’a gideceği belirtiliyor.

Amed Sportif – Bursaspor maçının televizyon yayını olacak, olmayacak tartışmaları sürerken

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun karşılaşmayı tribünden izleyeceği iddia edildi.

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O zaman biraz olsun içimiz rahat olabilir bakan zamanında “Amedspor terörist” gibi söylemleri oldu umarım kolluk kuvvetleri bol olur terör destekçileri bolca dayak yer.

  92
  13
  1. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   Anonimliğin arkasına sığınıp devletin içişleri bakanını teröristlerle aynı kefeye koyan şahıs da okuyordur umarım bu yorumu.

   1. @Semih yorumuna yanıt olarak

    Yok be ya. İnanmayın. Bugün o bu maça gitsin, eşşek gibi anırırım. Ne işi var onun bu maçta be ya. Yalvarsan gelmez. Ben bakan olsam ben de gitmem. Bana deseler ki, sayın bakanım hazır Diyarbakıra gelmişken gelin sizi Amedspor-Bursapor maçına götürelim deseler. Hastirin lan derim, böyle kalitesiz maçta koca bakanın ne iş var. Gider Kaburgacı Hasan Amca’nın dükkanında Diyarbakır usulü pilav üstü kaburga yaptırırım, daha iyi.

  2. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   Bu denyolar kürt halkını temsil etmiyor edemez de ! Bir sürü kürt kardeşimiz arkadaşımız komşumuz var! Hiçbiri de PKK sempatizanligi yapmıyor, yaptırmıyor! O işler çok eskide kaldı…!
   En iyi cevabı sahada vereceğiz…!

   43
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Aynı şekilde birçok Kürt arkadaşım var fakat hiçbiri bu maç yapacağımız takım gibi terörü desteklemiyor. Bizi 2016’da yendiklerinde attığı tweet bile her şeyi açıklarken bu kulübün kapatılmaması daha da komik.

    4
    1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Cahilce yorumlar yapmayalım.
     Amed ismi tarihi şehrin eski adı Amid’den gelmektedir.
     Amid veya Amed isminin kullanıldığı tarihlerde pkk yoktu.
     Tüm şehri pkk ile özdeşleştirmekten kaçınalım.
     Husumeti körüklemenin anlamı yok.
     Uluşehir Bursa ile tarihi şehir Amid olsa olsa ancak kardeş olurlar.

  1. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   He siyaset iç gerginliğe ihtiyaç duyuyor. Yoksa oy toplayamaz demi.. amk boş boş konuşuyorsunuz. Eğer bakan maça gelecekse güvende olun rahat olun demek istiyordur

   64
   50
 2. Sanki orasi yunan toprağı amk. Terörist sevicisini ayiklayacak mekanizma yok mu memlekette. Kimi neyden korucaniz şimdi bu aciklarmadan bu olaydan sonra o gavatlar Bursa’ya nasıl gelecek 16 yasindaki çocuklara diş bileyen lavuklara çiçek mi atılacak Bursa’da? Ona da cumhurbaşkanını mı çağıracanız?

  42
  4
 3. İnşallah doğrudur. Sayın bakan maçta olursa birçok medyada orda olur…dolayısı ile pislik yapma ihtimalleri azalır yada yaptıkları herşey gözler önüne serilir… gerçi ben şahsen maçın 90 dk da tamamlanacağını san mıyorum… muhtemelen tarih tekerrür eder 3/0 hükmen olur ama bu çok önemli değil , önemli olan bizim takımın oradan sağ salim çıkmasıdır… inşallah temiz ve vukuatsız bir maç olurda ben yanılırım.

  31
  2
  1. @Turşucu yorumuna yanıt olarak

   Maçtan önca bi de hakem odasını ziyart edip trioya başarılar dilese, bugün bu maçı 2-0 kazanıp gelmezsek diksinler. Gör bak.

  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   Sen çok film izlemişin kardeş. Ne istihbaratı? Nooluyo? Suriye’ye sınır operasyonu mu yapçaz amk? Alt tarafı bi maç oynayıp dönücez. Haa, pislik yaparlarsa, ikinci maç biz de Bursa’da onları dikicez. Her türlü. (İğne iplikle dikicez yani) Aman yanlış anlaşılıp 6222’ye girmesin de. Silivri soğuk olur valla. Ama gene de Bursaspor’um için yatılır be. Memleketim. Herşeyim.

 4. Sevgili Bursaspor’lular geçmişte Amed ile oynadığımız maçta Bursaspor un başkanı hocası ve oynayanlar kimlerdi Bursa ülkemizde her sektörde denemelerin yapıldığı bir şehirdir lütfen 16 18 yaşında ki gençlerimizi armayi ezdirmeyin orada Bursa kadim ve ülke sevdası üstün olan bir sehirdir

  19
  1
  1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

   2010’da da attılar. Nooldu? Kendi dötlerine kaçtı. Maç durdu. Hükmen 3-0 langırt. Bursaspor şampiyon oldu, o lavuklar küme düştü, kulüpleri kapandı. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devleti boş mu lan amk? 4 milyona yaklaşan nüfusuyla Türkiye’nin 4’üncü büyük kenti ve şampiyon takımı olan Bursaspor’u oralada kurda kuşa yem eder mi? Onlar kendi kazdığı bok çukuruna düşer, biz gene dimdik ayakta kalırız. Bursaspor ulann. Boru değil. Devletimiz arkamızda

 5. Orda olay çıkaracaklar sonra Bursa da ki maç başka sahada oynanacak bakın görün ama hiç farketmez eğer çocuklarımıza teknik heyetimize en ufak bir müdahele olursa ikinci maç Antartika da olsa bile onlara rahat yok ne ekersen onu biçersiniz PKK yandaşı vatan hainleri

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu