Desteğe kayıtsız kalmadılar

Frutti Extra Bursaspor'a maddi anlamda destek veren kurum ve şahıslara Arel Üniversitesi Büyük Çekmece maçının devre arasında plaket verildi.

Frutti Extra Bursaspor‘a maddi katkıda bulunan ve destekler veren AkParti Bursa eski milletvekillerinden Hüseyin Şahin ile yeşil-beyazlı basketbol takımına maddi destekte bulunan Tümer Türker‘e mücadelenin devre arasında Frutti Extra Bursaspor AŞ Başkanı Sezer Sezgin ile Uludağ AŞ yönetim kurulu üyesi Ömer Kızıl, Ceo Mete Öz ile birlikte plaket verdi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Uludağ gazoz bizim her zaman yanımızda kızıllar gerçek bursalı bursasporludur helal size bursada ekmek yiyip bir kuruş katkısı olmayanlara kapak olsun

  49
  3
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Hocam eğri oturalım doğru konuşalım. Ben istanbulda yaşayan bir bursasporluyum. Bu mantıkla benim de bir istanbul takımına destek olmam gerekir. Bursadaki sermayenin bursaspora destek olması için iki sebep var: 1. Patronlar bursasporlu olacak. 2. Bursaspora destek vermek kurumsal kimliklerine katkı sağlayacak. Ikisi de yoksa kusura bakma ama kimse geçimini bursada kazandığı icin bursaspora destek vermez.

 2. işte bu teşekkürler sezer sezgin.Şu plaket işini futbol takımınada anlatmak gerekir.manevi ağırlığı yüksektir.

 3. SAYIN HÜSEYİN ŞAHİN BURSASPORUN BAŞINA SEN GEÇMELİSİN SENİN GİBİ BİR BAŞKANA İHTİYACI VAR BURSASPORUN ŞİMDİKİ YÖNETİMLE BİR YERE VARAMAYIZ BUNU TÜM BURSAYA KABUL ETSİN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu