Derdin ne TFF!

Bursaspor cezalı maçını İstanbul veya İzmit'te oynamak istedi, Federasyon Eskişehir'i dayattı.

İTİRAZA DA RET

Bursaspor'a hiçbir dahlinin olmadığı olaylar yüzünden haksız ve hukuksuz şekilde ağır ceza veren Futbol Federasyonu, anlaşılmaz tavrına devam ediyor. Cezalı maçı için İzmit veya İstanbul'u isteyen Bursaspor'a Eskişehir yolunu gösteren federasyon, kulübün bu konudaki itirazını da reddetti. Timsah’ın istediği olmadı Yeşil Beyazlılar, Gençlerbirliği maçını Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynamak istemese de TFF'nin geri adım atmaması sebebiyle karşılaşma hazırlıklarına başladı.

Bursaspor'un Gençlerbirliği ile Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynaması kesinleşti. Yönetimin Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu ya da Kocaeli İsmetpaşa Stadyumu'nda oynamak istediği karşılaşma önceki gün Eskişehir Atatürk Stadı'na verilmişti. Yeşil Beyazlı kurmaylar bu karara itiraz etmiş fakat TFF itirazı reddetmişti. Bu gelişmelerin üzerine Beşiktaş maçı için İstanbul'da bulunan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ile bir araya gelen Bursaspor Kulüp Müdürü Osman Nuri Biçer, cumartesi günü oynanacak maçın organizasyonu ile ilgili çalışmalara başladı

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu