Deplasman tribünü dolacak!

Bursaspor'u bugün Başakşehir karşısında taraftarı yalnız bırakmayacak.

Satışa çıkan 650 biletin birkaç dakikada tükenmesi üzerine Bursaspor yönetimi Başakşehir yönetiminden ek kontenjan talebinde bulunmuştu. 140 kişilik ek kontenjanın açılıp, biletlerin de satılmasıyla Bursaspor taraftarı bugün takımlarını tribünde 790 kişiyle destekleyecek.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   taraftar, sezon boyu tribünleri doldurup kayıtsız şartsız destek verseydi Bursaspor bu yıl, ligi 5-10 arası.
   koca sezon tamamen boş tribünlere oynasa takım ligi 10-15 arasında bitirirdi.
   ama maalesef, sırf tribüne gelerek ya da sosyal medya ya girerek buralardan köstek olduğu için ligi 16-18 arasında bitirecek.

   aslında hala ligde kalma için bir şansımız var.
   bunun için yapılacak tek şey, en azından matematiksel olarak düşene kadar ki sürede takımı kayıtsız şartsız desteklemek. ve bu kulübü ne kadar çok sevdiğimizi başta sahadaki oyuncularımız olmak üzere tüm Türkiye ye göstermek ve buna inandırmak olmalıdır.
   bu mevcut medya ve taraftar profili ile gerçekleşir mi? çok zor.
   kişisel, öfkeler, egolar, ve ön yargılar o kadar tavan yapmış ki, kimsenin kimseyi görecek ve anlayacak hali yok…

 1. abı hanı bızım kontenjan 900 dü ve bıletler tukenmıstı (alt haberlerde o sekılde yazıyordu) şimdi bu haberde bu sayı neden 650 e dustu ????

  12
  2
  1. @utkuy224 yorumuna yanıt olarak

   Başakşehirtribünleri zaten boş, 1000 kişi organize halde gidip istedikleri yere oturabilirler. hatta oraya 5000 kişi gitsen herkes orayı bursaspor stadı zanneder. Gidecek adam bulmak gerekli.

   1
   1
 2. isimler şahıslar gelip geçicidir aslolan sevdadır aşktır hani diyoruzya iyi gününde kötü gününde ve bugün kötü gün bu sene ilk deplasmanım allahın izniyle başımız dik dönecez ve kötü günler bitecek inşallah

  5
  2
 3. Bursa spor sevdası başkadır.
  Ama bu karda soğukta bu desteği
  Hak edecek kimse şu an yok
  Başkanından
  Teknik heyeti ve futbolcusuna kadar

 4. Hava soğuk ve karlı olmasına rağmen 800 bursasporlu taraftarını takımı yalnız bırakmadığı için yürekten kutluyorum, lider takımın taraftarı az 1500/2000 kişiye kendi sahasında oynuyorlar…

 5. Yapilacak sey belli abiler ic saha biletlerini 10 tl yapacaksin ilcelerdende otobus organizasyonu yapacaksin seyirci baskisiyla rakipleri alt edeceksin yonetim bari bunu yap

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu