Denizbank ile 3 yıl daha

Deniz Bonus’un tüm özelliklerini taşıyan “Bursaspor Bonus” ile taraftarlarımız birçok kampanyadan ve indirimden faydalanırken aynı zamanda kulübümüze katkıda bulunmayı sürdürecek.

Özlüce Tesislerimizde düzenlenen işbirliği toplantısına Başkanımız Recep Bölükbaşı, Reklam,Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız Nihat Akınoğlu ve DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran  katıldı.

Türkiye'nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsat ve avantajlarından yararlanabilecek, birçok ayrıcalığa sahip olacak. Bursa’da anlaşmalı Denizbank üye işyerlerinde, Bursaspor Bonus’a özel olarak düzenlenen kampanyalarla taraftarlar benzersiz indirimler kazanırken, yaptıkları alışverişlerle kulüplerine destek olmayı sürdürecekler. Ayrıca yeni anlaşmaya özel olarak  31 Ağustos’a kadar Bursaspor Bonus başvurusu onaylananlar ilk alışverişleri ile 40TL bonus kazanacaklar.

3 yılda 40 bin kart

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran,toplantıda yaptığı konuşmada Bursaspor ile işbirliklerini yenilemekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Hıçkıran “Kuruluşunun üzerinden geçen 51 yıllık sürede Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmış, şampiyon olarak sporda Anadolu’nun rüştünü ispat etmesinde öncü rol oynayan Bursaspor gibi yakın ilişkiler içinde olduğumuz güzide kulübümüzle işbirliğimizi yenilemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kulübümüzle kurduğumuz yakın ilişki sayesinde Bursaspor’un önümüzdeki dönem başarılarına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bursaspor Bonus’la hem kulübün gelirleri artmaya devam edecek hem de taraftarlar kendilerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanarak kartlarıyla yapacakları her alışverişte sevdalısı oldukları Bursa’ya katkıda bulunacaklar. DenizBank olarak spor kulüplerimizin en büyük destekçisiyiz. Bursaspor Bonus’un bu büyük taraftar kitlesi ile 3 yılda 40 bin kart sayısına ulaşacağına inanıyoruz. Tüm Bursalıları, Bursa’ya ve yeşil beyazlı renklere gönül verenlerin kartı, “Bursaspor Bonus” kredi kartı edinmeye davet ediyoruz” dedi.

Projelerimiz Devam Edecek

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise yaptığı konuşmada projelerin devamının geleceğini açıkladı. Başkanımız Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı;  “Denizbank ile tanışmamız 2007’den bu yana devam ediyor. İşbirliğimiz büyüyerek devam ediyor. Güzel bir düzeyde Bursaspor’a gelir getirerek devam etmekte. Yeni tanıtımla karşınızdayız. Kalıcı gelirler içinde yer alan devam niteliğinde. İnşallah taraftarlarımız bu projelerimize destek vererek kulübümüze katkı sağlayacaktır. Taraftarlarımız bu kartı alınca birçok indirimden yararlanıp hem kendisi kazanacak hem kulübümüze katkı sağlayacaklar. Geçtiğimiz üç yılda 10 bin  adet Denizbank Bonus verilmiş. Büyük Bursaspor camiası için yeterli değil. İnanıyorum ki takımımız başarılı olunca bu rakam üç yıl sonunda 50 bini geçecektir. Biz büyük bir camiayız. Önce damlayacak, sonrasında da şakır şakır atacak diyorum.  Bursa takımına sahip çıkıyor. Projelerimiz başlıyor. Yenilerini sunmaya devam edeceğiz. Denizbank yetkililerine bizlerle yapmış oldukları çalışmalar için çok teşekkür ediyorum. İşbirliğimiz artarak devam edecektir. Bursaspor’a hayırlı olmasını diliyorum. Emek verenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bursaspor Türkiye'nin En Önemli Markalarından Birisi

Reklam,Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız  Nihat Akınoğlu, “3 yıllık sözleşme yenilemesinde beraberiz. Yönetim olarak ilk tanıtım toplantısı olması için heyecanlıyız. Projelerimizin başlaması için umutluyuz. Bursaspor, Türkiye'nin 5 Büyük şampiyon takımından bir tanesi. Son dönemlerde marka olarak seviyesini hızla arttırmakla birlikte Türkiye'nin önemli bir markası oldu. Kulübümüz ile anlaşma yapanların kazançlı olacağını düşünüyorum. Taraftarlarımızın da bu kartı almalarını tavsiye ediyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Reklam,Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız  Nihat Akınoğlu, DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran’a Bursaspor forması hediye ettiler.

  

 

Bursaspor Bonus’un getirdiği ayrıcalıklar

 

Bursa’da anlaşmalı Denizbank üye işyerlerinde, Bursaspor Bonus’lulara özel, benzersiz indirimler Takımın Kazandıkça Sende Kazan Kampanyası ile sezon boyunca ekstra bonus kazanma imkanı Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılırken, kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiçbir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacak. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Card'la, 35 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek. 31 Ağustos'a kadar Bursaspor Bonus'a başvuru yapanlar ilk alışverişlerinde 40 TL bonus kazanacaklar.

Bursaspor Bonus’a tüm DenizBank Şubelerinden, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan veya www.denizbank.com web sitesinden başvurulabilir.

 

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 713 şubesi ile 14 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında; DenizBank'ın yanı sıra altı yerli, dört yerli finansal olmayan iştirak, üç uluslararası finansal iştirak  ve Bahreyn'de bir şube faaliyet göstermektedir. DenizYatırım,  Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Deniz Varlık Yönetimi;  Intertech, DenizKültür, Bantaş ve Pupa grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

www.denizbank.com,  www.facebook.com/DenizBank,  twitter.com/DenizBank

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu