Deniz Yılmaz’ı Trabzon’a götürmediler!

Deniz Yılmaz, Trabzonspor deplasmanına götürülmedi. 

Adanaspor kupa maçındaki kötü performansıyla tepki çeken ve hafta içerisinde yaklaşık 1 milyon liralık alacağını tahsil etmek için yeşil beyazlı kulübe ihtarname gönderen Deniz Yılmaz, Trabzonspor deplasmanına götürülmedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bilmiyorum anlaşmada bir bağlayıcılığı oluyor mu da. Bu ve bunun gibi oyuncuları imza gününe göndersin kulübümüz. Ben gitmem derse ceza kesebiliyor muyuz ? Kesiyorsak gitmezse keselim. Kesemiyorsak da bundan sonraki futbolcularda dikkate alalım. Sonuçta imza aşamasında cezalar kısmında alt maddelere eklenebilecek basit bir madde olur. Eğer futbolcu git diyince gitmezse para cezası verirsiniz. Gelirse de biz zaten gerekeni yaparız. Bu düzen üstüne yeni bir şeyler bulmak gerekiyor. Madem sistem sürekli futbolcuyu koruyor. Biz de ona göre yeni çözümler bulalım.

  31
  2
 2. fuzuli israf, yediği yemek, uyuduğu otel odası..ne gerek var..haftaya gençler maçı sonrasında da kapıya korsunuz..

  13
  1
 3. Taraftar alma diye bas bas bağırmasına rağmen kulaklarını tıkayıp aldığına göre sonuçlarına da paşa paşa katlanacaksın Ali Ay efendi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu