Deniz Yılmaz’a talip var!

Deniz Yılmaz'a Erzurumspor talip oldu.

TFF 1. Lig‘de yer alan Mavi Beyazlılar’ın Deniz Yılmaz‘ın durumu hakkında Yeşil Beyazlı yönetimden bilgi aldığı ve resmi teklif yapmaya hazırlandıkları bildirildi. Bursaspor‘da 41 maça çıkan Deniz Yılmaz toplam 13 gole imzasını attı.

Disiplinsiz hareketleri ve Yeşil Beyazlı kulübü önce FIFA sonra da TFF‘ye şikayet eden Deniz Yılmaz Bursaspor’da iki kez kadro dışı kalmış, son olarak kendisine kulüp bulması söylenmişti.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Erzurum yakın olur bu kaliteli iyi aile terbiyesi almış çocuğa oralar dar gelir Hakkari yada Şırnak ta oynamak onun için şeref olucaktır..

   4
   1
 1. Erzurumun saglam bir forvete ihtiyaci var. Deniz orada ya yok olur, ya da kral. Bence Azerbaijan takimlarindan birine gitsin.

  19
  6
 2. Erzurum denizi alirsa sezonu sampiyonlukla bitirir seneye de avrupaya oynar. Erzurum cag atlar keske gitmese daha uefa kupasini alacaktik denizle birlikte!!!

  17
  6
 3. Bi ara Azerbaycan Milli takımına gidince umutlanmıştım bu adamdan belki de Azerilere sağlam paralara satarız diye düşünmüştüm ama adamlar çabuk uyandı bunun topçu olmadığını anladı, kısmet Erzurumspora imiş Dadaşlara bi güzellik yapalım 250-300 bin euro ya bitsin bu iş derim

  6
  5
 4. Ne kadar üzücü istenmeyen adam olmak, ne ekersen onu biçersin Deniz bey, senin isminde yanlış Deniz deyil Gölet olacakmış.

  5
  5

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu