Deniz Yılmaz, Gençlerbirliği ile anlaştı ama..!

Bursaspor'da istenmeyen adam ilan edilen Deniz Yılmaz konusunda olumlu gelişmeler yaşanıyor.

Başkent ekibi Gençlerbirliği‘nin, Deniz Yılmaz ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardı ancak Bursaspor Deniz ile olan sözleşmeyi feshetmediği için resmiyete dökülemedi.

Bursaspor Kulübü ile Deniz Yılmaz arasındaki sözleşme feshi konusunda görüşmeler sürüyor. Bu konunun yarın netleşmesi bekleniyor.

Adnan Batır 

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adnan batır dünde sow twumasi tamam demişti kimseye güven kalmadı. Kime inansın bu insanlar biriniz dürüst olun. Okunsun diye haber yapmayın be kardeşim

  48
  8
 2. Bence söylediklerinde çok haklısın O.ç önde gideni kanı bozuk adi şerefsiz kulübü sömürdü ben taraftar olarak hakkımı helal etmiyorum en sevdiklerinden çıkarsın Allah beter olsun orada futbol hayatı bitsin inşallah

  39
  2
 3. Sözleşmeyi feshetmez ise deniz bonservis bedelini 1tl olarak belirlenip satalım da o zaman gidiyormu gitmiyormu görürüz 🙂

  33
  2
 4. işşallah gider..veeeee kupa maçındada gençler formasıyla çıksın bakalım timsah arenaya görsün hanyayı konyayı..

  12
  1. @sinek8 yorumuna yanıt olarak

   Gitsin yeter. Gençler formasıyla karşımıza çıkmasın. Gereksiz yere Bu dandik çöp topçu için başakşehir maçında cezalı olmayalım.

 5. arkadaşlar şimdi yapacağım yorumu ciddiye alıp agresif bir tavır sergilemeyin,geçen sene Harun ve batalla”nın üzerine yürüyenler bu sene denizi her gece dövmeleri lazım tüm haftasonlarını podyumparktaki barlarda kızlarla geçiren Deniz”in en kısa sürede takımdan gitmesi gerekiyor,kardeşim madem bu takımdan gitmek istemiyorsun biraz çabala mücadele et,günde 12 saat çalışıp tasarruf yapıp nice zahmetlerle maça gelen taraftarlara bunu yapma .

  10
 6. 48 yasindayim böyle ve bunun gibi karaktersizleri futbolcu diye tercih edip biraraya getirdigi icin Bursaspor kulûbûnû kiniyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu