Deniz Yılmaz ayrılmak istiyor!

Tecrübeli futbolcunun menajeri önceki gün Antalya'ya gelmiş ve Başkan Ali Ay'la bir görüşme yapmıştı.

Bu görüşmede Deniz‘in Bursaspor’dan ayrılmak için para istediği belirtildi. Yaşanan son gelişmelerden sonra küplere binen Başkan Ay‘ın bundan sonra nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu haram para artık yediğin kaba sıçmak baska birsey degil onurlu ol biraz kaldıysa git ne kadar çok insanın ahını aldın iki yakan biraraya gelmesin

  60
  1
 2. Ya sen nasıl bir karakter yoksunu çıktın. İnsanda biraz onur şeref olur be git oynayabileceğin takıma bak futboluna. Biliyorlarki burdan gittikten sonra kimse bana bu kadar para vermicek ayrılmıyor hiç biri kene gibiler kan emiciler

  43
 3. Az onuru olan kalmaz zaten istenmediği yerde, bunun profesyonellikle alakası yok yani tok sözleşmeymiş falan. İnsanın kendisine saygısı olması lazım.

 4. Tabi Başkan alıştırdı bunları, Mertere çek ver kabul etmeyince cepten para çıkar, 1 dakika bile süre almamış Furkan Özçal’a 750 bin euro ver sözleşme fesh et, şimdi de bu adam gelir Başkan da zaten para var der ister tabi

  5
  2
 5. Böyle futbolcu karakterleri futbolun içine ediyorlar ancak bunları takıma getirenlerde sorumlu olmak zorunda.

  2
  1
 6. Ne Demişti Sağduyulu Taraftarlar.”Dik Duruş”…”Omurga”…Benim gibi Eskiler Bilir.Bizim Kulübümüzün Bir Duruşu vardı…Ondan Taviz verilmezdi.Bu Deniz “şarlatanı” ile ilgili de Çeşitli Yorumlar Yapılmıştı…Aynı H.H. ve Çöpleri ile ilgili.Bizim Şimdiki Başkan.Bu Taraftarlara Atar Yapmıştı.Yok Beni Karşısına Alır v.s.Bizde Demiştik…Siz Bu Deniz de Boğulur.Olan Yine Bursaspor’umuza Olur Demiştik.Maalesef Olan Yine Bursaspor’umuza Oluyor…Özür Dileyerek Kaba Örnekle Bitirelim.”Oturma Organına Giren Şemsiye…AÇILMAZ.”

  1
  1
 7. Böyle adamlara bulunmaz hint kumaşıymış gibi sözleşme yaparsan böyle olur. Bunlara maç başı teklifi yapacaksın kendine güvenen gelsin. Yoksa hiç almayacaksın. Takasta alınan futbolculara yüksek bedelli sözleşme yapmak bizi bitirdi. Futbolcu satıp para kazandık diyemiyoruz. Millet bize sırtındaki kamburları yolluyor. Bizde el bebek gül bebek bakıyoruz. Bu adamlar 250 bin Euro garanti para teklifi bile alamazlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu