Deniz Kolgu’dan Emin Adanur’a destek

Bursaspor'un eski futbolcuların olan ve şimdilerde TRT Spor 'da yorumculuk yapan Deniz Kolgu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Deniz Kolgu “Sayın Adanur, etrafınızda kimseye nasip olmayan bir birleşme oldu. Siz bu tabloyu bilerek aday oldunuz, Benim işim oyuncu ve teknik adamlarla değil kimse kimseye zorla imza attırmıyor ancak bu yıl bende Bursasporumuz üzerinden menfaat sağlayan ve kulübü kendine borçlandıran önceki Yönetimlerle Türkiye‘min önünde konuşacağım Bu güven herkese nasip olmaz Allah kolaylık versin.” dedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Yorumumu eksiliyen arkadaşlar yaşınız kaç bilemem ben kaleci yıldi kocero mustafa capraz huseyin ismail bavli salla bas orhan lar ilk yabanci riyal mesut ersel mufit gürsu hamet tuna gibi bu kutsal formayi terleten insanları seyretmis biriyim

   16
   1
  2. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Belki yetenkleri sınırlıydi yanliz onun forma hırsı forma azmini unutmak mumkün değil bu forma altında aldığı her kruşu anasının ak sütü gibi bir divan üyesi olarak helâl ediyorum

   69
   3
 1. İşte bu. Gerçekten Bursasporlu yazarlardan ve taraftar derneklerinden de aynı hassasiyeti bekliyorum. Yönetim Şeffaflık sözü verdi ve uyguluyor. Şimdi de yolsuzluk komisyonu kurdu. Ee şimdi elbirliğiyle bu kenelerden hesap sorma ve Bursaspor sırtından atma zamanı değil mi?!!!

  56
 2. 7 den 70’şe bir olma,iri olma,diri olma zamanı herkesin elini ve dahi gövdesini taşın altina koyma zamani Arma icin eteklerdeki taslar dokulsun herkes hak ettigini yasasın

  37
 3. DENİZ karceşim ulusal basında sesimiz ve temsilcimiz.Tebrikler ve başarılar kardeşim.İnşaallah bizi bu hallere düşürenelrden hesap sorulur ve gereken yapılır.Bizler tahmin ediyoruz bu çirkefliği yapan,yaptıranalrı.

  17

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu