Deniz Kolgu “Her şey çok daha iyi olacak”

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Deniz Kolgu sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Deniz Kolgu “Futbolcularımızla sahada olmamın karşılığı TFF‘de teknik adamlıktan 2 yıl mendir!!! Mevcut şartlarda oyuncularımıza mental olarak destek dışında bir düşünce olması söz konusu bile değildir . Her şey en iddialı şekilde çok daha iyi olacak. Saygılarımla” ifadeleri kullandı.

52 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hoca bulunamayan takıma başkan hayatta bulunamaz herkes aklıni başına alsın Bursaspor eline telefon alanın 20 liraya bilet alanın oyuncağı değil

  136
  17
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   “Daha İyi Olacak”!! – Zaten 1963 Yılından Beri En Kötü Duruma Düşürdüler Daha Kötüsü Olabilirmi Evet Olabilir 3’cü Ligde 15 Eksi Puan İle Başlayabiliriz Çünkü Borç 1 Milyar Lira Diyor Yönetim – Ama Delil ve Rapor vs Bir Türlü Gelmeyen Ayın Sonunda Açıklıyorlar Ona Göre Takım Elbise Dikiliyor Demezmi Millet? Borçlu Bursaspor Diyenlere Gelince Euro Dollar Altın Pırlanta her neyse Eğer En Ufak 10,000 Dollar Birisinin Borcu Olsa Onlara Ortalığı Havaya Kaldırırlar Mahkemelerde – Şimdi yok Altın Yok Milyon Euro Borcu Var Diyenler Neden Birşey Demiyor? Çünkü Verdim Diyenlerinde Verdikleri Kripto Para Gibi Bişey Hava! 1 Koy 10,000 Al!

   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Her şey çok güzel olacak gibi lafları edenler daha da ağzına sı…. Bulundukları yerin. Takım otobüsü filan da yolda kalırsa şaşırmayın.

  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   biz bu haldeysek sizin gibi geleni geçeni şak şakladığı içindir. adamlar başarısız hala şak şak peşindesiniz. YÖNETİM İSTİFA.

   10
   16
   1. @İbrahim yorumuna yanıt olarak

    aynen ben de sana katılıyorum renkdaş.
    herkes görevini yapsın. en başta da yönetim.
    yapamayan bırakıp gitsin. Bursaspor şampiyon bir takım. deneme tahtası değil…

  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Kardeş çoook güzel yamişin helal.ben çok yadim.bursaspor çook bilmiş biz taraftar yüzünden karşı yaka gibi olacak yazik

   12
   3
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Hade len ordan. Koca Bursa’da Emin’den başka adam mı kalmadı. Takımın annesinin eli öptü. (Gerçek yazılımını yazmadım) Herkes değil, Emin aklını başına alsın.

   13
   15
   1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

    Varsa söyle bilelim …yok işte yok hepsi sömürdü. Bu adam cebinden 55 milyon verdi. Sportif başarı yok tamam ama , 2. Yarı 4,5 nokta transfer yapılıp playoff olabilir…aradaki fark 8 puan…olurda bu takım çıkarsa, utanacaksınız.

    1
    1
  5. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   şuanda başkan varda ne oluyo? bu iş bilmezler yüzünden düşme potasındayız hala şunların savunuculuğunu yapan insanın bursasporluluğundan şüphe ederim.

   16
   11
  6. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   BURSASPOR VARSA, BAŞKAN da HOCA da sıkıntı olmaz. Sadece KENDİNİ VAZGEÇİLMEZ ZANNEDENLER ile ŞIMARIK, BECERİKSİZ lerin haddini bilmeleri gerekmektedir. . 2020-2021 YILINI HEBA EDEN yalancı yöneticilerin (adanur ekıbı) gitmesi şarttır.

   16
   10
  7. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ben yönetimin arkasındayım abi..adamlar iyi niyetli olarak çalışıyorlar.bunlar da giderse ya hırsızlar dadanir kulübe yada Kayyum atanır..mahfoluruz..10 yılın günahını bu yönetime yikamazlar..60 milyon lira verdiler kulübe..ve hala vermeye devam ediyorlar.kimse bu yükün altına giremezdi..bu saatten sonra da dediğim gibi,ya hırsızlar gelir ya Kayyum gelir..herkes aklını başına alsın.millet zannediyor ki tahta açilmasaydi biz gençlerle zaten ilk10 a girerdik..yok öyle bişey .giremezdik..o gençlerin hepsi bedavaya uçup giderdi.ve bu sezon ki lig geçen sezonki gibi boş beleş basit bir lig değil..çok zor takımlar var.bunun böyle olacağını bildiğimiz için geçen sezon çok baskı yaptık yönetime,transfer yapın ve bu ligden çıkarın bizi diye..ama onlar mangal yelleyip laylay yapmayı tercih etti..şimdiki yönetim ise transfer tercihleri konusunda hata yaptı..ama bunlar da bir ders olur yönetime..ve hatalarindan ders alırlar.ben adanur yönetiminin desteklenmesi kanısındayım.daha kötü olmaması adina bu yönetimle devam edilmeli..bakım çok ciddi bir durum bu..herkes mantığını çalıştırsin.

   24
   14
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Emin memin kimse babamizin oğlu değil ama adamlar hem para harcadı, hem de zaman ! Transfer konusunda önce Mustafa Er’ i dinlediler o da bu takıma ramazan davulcusu olmuş amatorde oynayan hemşehrisi Batuhan karadeniz’ i layık gördü ! Aslında Perşembe in gelişi carsambadan belliydi ! Mustafa Er bir tane hazırlık maçı dahi kazanamadi ! Baktılar ki olmayacak Lig baslarken nesteri vurup, sifirdan kadro kurdular ! Evet bir kumardi ya tutarsa ama tutmadi ! Şimdi hepimiz paşa paşa devre arasını beklenek zorundayız ! İyi bir kamp dönemi ve yerinde takviyelerle geri kaldığımiz yarışta kulvari zorlayip farkı kapatmaya çalışacağız !

    1
    3
  8. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Yine Dimitar yine radikal yorum.
   Nokta (.)
   Herkes artık işine baksın. Hoca hocalığını, futbolcu futbolculugunu, “taraftar” taraftarlığıni yapsin…!!!
   #baskabursasporyok

   45
   29
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   İyide namık ne yaptı sahada çokmu iyi oynuyordu bir tane ortamı yaptı bir tane adammi geçti lokmanın altında ezildi durdu ne namıkmış be

   4
   5
 2. Deniz Kolgu’ya: Lütfen sadece Sportif Direktör işine odaklan, yanlış zamanda yanlış yerde bulunarak Twiter’da açıklama yapmak zorunda kalma. Twiter’da harcayacağın zamanı Bursaspor’un geleceği ile ilgili zihinsel uğraşlara ayır. Ben güzel işler yapacağına inanıyorum (geçen hafta da burada ayrıntılı yazmıştım). İlk önerim, bir yardımcını buradaki yorum platformunu takip ettirmen. Burada; herkes düşüncelerini özgürce yazıyor, kimseye yaranma derdine düşmeden. Bilmeni isterim ki en iyi gözlemci her daim taraftarın kendisidir; taraftar grubu liderleri, basın mensupları ve kulüp idarecileri değildir. Taraftarın kendisi yukarıda saydıklarımın endişelerinden, beklentilerinden ve planlarından bağımsız şekilde karşılıksız olarak Bursaspor armasını destekler. Tek beklentisi tribünden ayrılırken başı önde eğilmemektir. İkinci önerim sahadaki takımın teknik işlerine karışma, karıştığında (en azından öyle algılandığında) ne olduğunu pazar günü gördük. Üçüncü önerim; futbolculara mental destek konusunda psikologlardan profesyonel destek almalısın (arzu ederseniz karşılık beklemeksizin bu sorunluluğun altına elimi sokarım; durum ne kadar vahim olursa olsun iki haftada futbolcuların duygusal durumlarında değişiminin başlayacağı konusunda iddialıyım). Dördüncü önerim; Bursaspor’da görev almaya bilgi ve becerisi yetmeyen hiçbir teknik sorumlu ya da sporcu için Bursaspor’un 25 kuruşunun dahi çarçur edilmesine izin verme. Güzel günlere…

  17
  5
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, önerilerin çok güzel ama bir o kadar da ütopik.
   yönetimin bilinçsiz.
   medyanın skorcu,
   taraftarın sabırsız olduğu bir yerde, zaman ve sabır isteyen o önerilerinin hayata geçmesi çok zor.
   konu çok uzun.
   ana problem kulüp olamayışımız.
   bunun önündeki en büyük engel kulüp üzerindeki medya ve taraftar baskısı.
   bu baskı ve sabırsızlıktan dolayı kulübü kurumsallığa taşıyacak donanımlı insanların yönetime aday olma cesaretini gösterememeleri.
   herkes için (yönetim-yerel medya-taraftar) EĞİTİM ŞART! deyip konuyu kapatayım.

  1. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   Fenerden oyuncu almak takımı bozar adamların zaten intikam hırsı hala bitmedi,
   Hele gönderdiğin adamı tekrar kiralamak takımı bitirir…Şimdi herkes İsmail Yüksek iyi der
   Ama işin kalleşliği de bu zaten iyi oynayarak takımı bozmak ..geçen sene bizim kendi gençlerimiz daha iyiydi İsmail gibi artist yoktu…Kapacak da gelirse o da kendine oynar,İsmail gibi…Ama Nihat Özdemir dediklerini bir bir yapıyor..Gs ile Bursaspor u bitireceğim dedi Bursaspor u bitirdi,ama Gs a gücü yetmiyor ama hala çabalıyor kendi başını yiyecek inşallah ama hala uğraşiyor…

   1. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Şampiyon kadroya Barcelona’dan Pyanic eklenmiş Beşiktaş’ın haline bakın. Bu işler kolay değil. Yönetimin hemen şampiyon olacağız havası oluşturması, başkanın gereksiz açıklamaları işi zorlaştırdı.
    Ben iyi bir golcü ve asist yapabilecek bir kanatla takımın bir anda tüm çehresinin değişeceğini düşünüyorum çünkü bizim transferler vasat çıksa da ligde kadrosu çok iyi olan takım yok. 8 10 tane takım birbirine çok yakın. Pozitif düşünelim güzel şeyler olacaktır.

    8
    1
 3. Valla hç kimse ben sizi bitirecem ben sizi batıracam diye gelmez. iki güzel laf demiş hadi indirin pantolonları aşağıya. hep yalama tam yalama tayfaları

  10
  1
 4. Deniz Kardeşim ilk önce hayırlı olsun senin yapacağın Çöpleri göndermen Matavz Ofosu Ekolatse bunların yerine sağlam yabancılar getir Menajerlere mahkum olma

 5. Her şey çok güzel olacak ama şimdi değil. Ekonomik kriz takımları da etkiliyor maalesef, ne zaman kur düşerse Türk futbolu o zaman tekrar dirilir ama bu gidişle değil bursa, gs fb bjk dahi artık düşük bütçelerle sezon geçirecek. Gelirler tl ile giderler döviz ile ne bekliyorsunuz ki?

  6
  2
 6. Bundan sonra olacak herşeyin daha iyi olması lazım zaten, şu şartlarda daha kötü olacak tek bir seçenek var o da küme düşmek.

 7. Bu futbolcu topluguna temizlik yapmadan Bursaspor bir yere gidemez. Bunlar sahada sadece seyirci ile dalga geciyorlar. Bunlarin Bursaspor icin karakterlerine soru isareti koyarim. Tamam anladik yonetim hatalar yapiyor, teknik heyet yeterli degil sizler ne yapiyorsunuz Bursaspor tarafatarina ders veriyorsunuz inanin Bursaspor’u yok olmaya surukluiuyorsunuz. Haberiniz olsun tarihe gececeksiniz. Yaptiklariniz Taraftari maclardan sogutuyor buda Futbolun gelecegi yani sizin geleceginiz icin hic iyi degil.

  3
  2
 8. Yönetim,ilk geldiğinde Tahtayı açtılar,sağolsunlar büyük çaba gösterdiler.. Tahtayı niye açtık borçları kapatıp transfer yapabilmek için,buraya kadar iyi.Ya sonrası…! Ya hiç mi eski yönetimlerden ders almadınız .Zaten eski yönetimler eleştiriliyor yanlış yapıldı diye..Siz ne yaptınız 17 ne idüğu belirsiz(1-2 si hariç), oyuncu aldınız. Ya bu kadar oyuncu alınıp boşa masraf yapılacağına o güzelim genç oyuncuların arasına 3- 4 iş bitirici oyuncu alsaydınız. Hem bu kadar saçma oyuncu ordusu olmazdı,hemde takım ufak takviyelerle takır takır oynardı.Siz de rahat ederdiniz.Evet Tahtayı açtınız ama neye yaradı ,hem takım hemde siz bu gidişle.küme düşeceksiniz.Ya bir inat uğruna örneğin Volkan ŞEN i almadınız..Bu çöp kadroda Volkan ŞEN harikalar yaratırdı..Yılmaz Vural ı taraftar istiyor.Onu bile ikna edemediniz.Artık bence bu hatalardan sonra maalesef sizin de veda etme zamanınız çoktan geldi de geçiyor..Bursaspora zarar verdiniz.. Kendinize çok zarar vermeden çekip gidin bence..

  3
  1
 9. bu güzel konuşmaları başkaları da kulandı sezon başı hic te oyle yürümedi işler bak bakalım bursaspor kacıncı sırada zaman her şeyi ortaya koyar bekleyip sonuca bakarız şu bir iki gün hic te soylediklerin altını doldurmadı bu saate kadar teknik direktör bile yok ortada imza nerede

 10. Deniz Kolgu şov yapma işini yap. Zaten antrenörlük yapmıyordun neyin artistliğindesin. Bursaspor dan ayrılsan yine yorumcu olursun. NE çok seviyorsunuz tribünlere oynamayı

  2
  1
 11. Değerli renkdaşlarım
  Görünen o ki bir şekilde devre arası gelsin der gibi yönetimi vs i sezon başından beri dilimiz de tüy bitti Yılmaz Vural diye diye kardeşim adam kurt gelsin bak ilk maçta vefayı tuğbeyi saha sürmezse bende bir sey bilmiyorum bizim oyuncularda basiret kalma mıs ya devşirme sağ bek olur mu Allah aşkına Yücel İldiz le de olmaz camia yı bilmiyor taraftarı tanımıyor gelir se bir Yılmaz hoca gelir vakit kaybet meyin adamın para pul ile işi yok alacağı rakam komik rakam olur çatıratır da top oynatır namık ı çıkarıp ofosu yu almak ne cahilliğin cehaletin ta kendisi bu iş devre arası volkan ı Burak kapacağı getirin adam gibide forvet bulun 6 7 maç üst üste alınsa bu iş olur

  1
  1
 12. Ne hayaller’le başladık ne hallere düştük
  Bu kadar kötü Başkan vede yönetim görmedi
  Bursaspor Bursa olalı Yalanmı?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu