Deniz Kolgu basın toplantısı düzenliyor

Bursaspor Kulübü tarafından basın mensuplarına verilen bilgide Sportif Direktör Deniz Kolgu'nun basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı.

Kulüpten basın mensuplarına verilen bilgide şu ifadeler yer aldı “Değerli basın mensupları, Bugün Saat 17.00’da sportif direktörümüz Deniz Kolgu Tesislerimizin basın toplantı odasına sorularınızı yanıtlayacaktır. Tesis içerisinde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulmasını rica ederiz.”

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Deniz Kolgu‘nun Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştireceği basın toplantısını Lifebursa YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi be deniz hocam.cikar şu kulübü düştüğü bataklıktan..yemin ederim ağlayasim geliyor artık.bunalima girdik çıkamıyoruz.

  19
  5
 2. En azından bu adamın işine karışmayın, futbolu ve transferi bilmeyen yönetici tayfası ve menajer Pertev den daha faydalı olacaktır. Şu an ki durumdan daha kötüsü ne olabilir? o da ayrı bir terane.

  12
  2
  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   futbolun tekniğini bildiğinden şüphem yok ama, ETİĞİNDEN! bi-haber olduğu da bir gerçek.
   Bunu Mustafa er demeci, ve Ali haköze yaptıkları ile kanıtladı.
   Bu yüzden haklı çıkmama dilek ve temennileriyle kendisine verdiğim not sıfır.

   6
   2
 3. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilecek basın toplantısı neden Lifebursa’nın YouTube kanalından yayımlanıyor? Kulübün kendi YouTube kanalı yok mu? Sinek küçüktür ama mide bulandırır başkan

  11
  2
  1. @bessim yorumuna yanıt olarak

   Ne mal adamsın ya. Bursasporluyuz.org diğer medya kuruluşlarından haberleri alıp paylaşan bir platform. Bu haberi de lifebursadan almışlar. Bu kadar basit.

   1
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu