Deniz aydın “Durmadan, yorulmadan devam”

Ataberk Dadakdeniz’in sakatlanmasıyla birlikte kaleye geçen Deniz Aydın “Durmadan, yorulmadan devam” şeklinde paylaşım yaptı.

Sosyal medya hesabı instagram‘dan paylaşımda bulunan Deniz Aydın “Durmadan, yorulmadan devam” mesajını paylaştı. Bu paylaşımın altına ise Bursaspor taraftarı, Deniz’e güvenlerini belirttiler.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam 🐊🐊

Deniz Aydın (@denizaydin.8)’in paylaştığı bir gönderi ()

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardeşim iyi niyetlisin Bursaspor için herşeyi yapıyorsun fakat daha çok çalışman lazım yan toplar ve boşa çıkmaların bunlara dikkat et çalış sende vazgeçilmez ol

  27
  1. @Zaferli yorumuna yanıt olarak

   Deniz daha kıvrak olmalısın, daha tam anlamıyla güven veremiyorsun kaleci harun abinin videoları izle rakibe çıkışları tam yerinde ! Kalede büyümelisin rakip senden çekinmeli ! Senin dokunulmazlığın var unutma…

   4
   1
 2. Bu arada bizden giden Harun, Muhammet kayıplarda hiç görmüyorum. Bir tek Okan’ı görüyorum. O da Muslera’nın sakatlığı nedeniyle sahada. Bunları gören duyan bilen var mı?

  16
  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Var. Harun memleketi İzmir’de Kumrucu dükkanı açmış. Kordon’dan ilerde Pasaportun orlardaymış. Muhammet de Sultanhamam’da yavudi bi tekstilcinin yanına girmiş, 40 denye iplik büktürüp fasonculara satıyomuş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu