Denetleme kurulundan özel açıklama!

Bağımsız Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Tayfur Serdar Güllülü, Bursa.com'a özel açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor Yönetim kurulu Üyesi Hasan Parlakay‘ın hakkında çıkan iddialar ile ilgili toplandıklarını hatırlatan Tayfur Serdar Güllülü “O açıklamamızda da konunun yargı kanalı ile çözülebileceğini belirtmiştik ” 

Güllülü “Bizler Bursaspor‘un menfaatleri gereği gerekli çalışmaları yaptık. Toplantının ardından hazırladığımız metni ise kamuoyu ile paylaştık. Bundan sonra yapılması gereken kanun hükümleri çerçevesinde hukukun vereceği kararı beklemek olacaktır. Bizler Bursaspor camiasının bu dönemde konuyu takip etmesini bekliyoruz. Ancak konuyu takip ederken hukuka gereken saygının gösterilip, daha soğukkanlı davranarak kimseyi kırmadan ve sükünetle camiamız süreci beklemeli. Bu konu hakkında birçok medya kuruluşundan röportaj talepleri oldu. Bizim amacımız reklam yapmak değil, işimizi Bursaspor camiasına yakışan bir çalışma grubu içerisinde sürdürmektir. Yalçın Cambaz‘ın dün gece rahatsızlığı tekrarladı ve uzun bir istirahat dönemi geçirecek ama o da konunun takibini sürdürüyor” dedi.

 

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yalçın CAMBAZ kardeşimize rabbimden acil şifalar diliyorum.
    BURSASPOR camiasını ilgilendiren böyle hassa ve nazik konuda titiz ve hassasiyetle durdukları içinde BAĞIMSIZ DENETİM KURULUNU ayrıca tebrik ederim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu