Denetleme kurulu incelemeye aldı

Spor Toto 1. Lig’den düşen Bursaspor’da sezonun ilk yarısında görev yapan Hayrettin Gülgüler’in başkanlığında Emin Adanur’un ekip liderliğindeki yönetiminin harcamaları incelenmeye alındı.

Spor Toto 1. Lig’den düşen Bursaspor’da sezonun ilk yarısında görev yapan Hayrettin Gülgüler’in başkanlığında Emin Adanur’un ekip liderliğindeki yönetiminin harcamaları incelenmeye alındı.

Adanur döneminde yapılan her hareketi inceleyecek olan kurul, geniş çapta bir rapor hazırlayacak.

Yapılacak bu denetimler sonrası ortaya çıkacak tablonun camiayla paylaşılması bekleniyor.

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İncelensin tabi ama neden daha önceki yönetimlerde de aynısı yapılmadı? Yapmanız gerekeni daha önceden yapmış olsaydınız belki de sözde Bursaspor sevdalısı olanlar ceplerini doldurmaya gelmez ve bu durumda olmazdık.

  72
  4
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Çünkü denetleme kuruluda parayı indiriyor 🙂 başkanlar hocalar tribün lideri dediğimiz insanlar herkes ama herkes inanın kulübü soyup soğana çeviriyorlar. Şuna adım gibi eminim inceleme yapılırken bile rakamları şişirip,şişirdikleri kadarını kendi ceplerine koyacaklar:)

   5
   5
  2. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru ama yine de zararın neresinden dönsek kardır diyorum. Koca çınarımız bu hallere düşürenlere hiç birşey olmaması içime dokunuyor.

  3. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   10 ayda bursasporu tepetaklak eden muhteşem yönetim!! icraatları kesınlıkle incelenmelidir. ilk elin günahı olur diyen KUMARBAZ yönetim anlayışı LAS VEGAS ta icraatına devam etmelidir.

  4. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Bursa da malum siyasetçi malum tirbüncüler amigolar malum yöneticiler el birliği ile seçtikleri Başkan ve yöneticiler ile 10 yılda çaldılar talan ettiler hep üstü örtüldü şimdi Bursaspor fk as olmasın diyorlar yahu daha yenicek Özlüce vakıfköy var değil mi sıra da onlar var yiyelim ondan sonra diyorsunuz koskoca şehirde seyrediyor bunu bunlar ülkeyi de satar çıkar menfaat için bakın bir program plan yok ise bırakın ne olacak ise olsun ama ben artık tribünlerde duka ları selim leri Özcan’ları Mehmet leri görmek istemiyorum bu şehirde artık AA lar MM ler RB lar EK lar lütfen konuşulmasın itibar da görmesin lütfen uzak dursunlar Bursaspor dan

   11
   5
  5. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Hayretler içindeyim…

   Ortadan kaybolan nerdeyse bütün takımlar bizi geçtiler.

   Altınordu, Denizli,Altay, Göztepe, karşıyaka, Sakarya, Bolu, iki Adana takımı, Agödü.

   Köy takımı bandırma kadar olamadık be..

   Yazıklar olsun bu takımı kuran Twitt Atan ite..

   Sikebahce casusu…

   11
   2
 2. SADECE ADANUR U DENETLEMEK OLMAZ…HERKES SADECE ADANUR U DENETLERSEN BU İŞİ ŞAHSİ HUSUMETİN YÜZÜNDEN YAPTIĞINI DÜŞÜNÜR..YAZICI DAN SONRAKİ BÜTÜN BOŞKANLARIN (BOŞKAN ÇÜNKÜ ONLAR BAŞKAN DEĞİL) DENETLENMESİ GEREKİR..

  54
  4
 3. Rahmetli Şampiyon başkan Yazıcı’ dan sonraki bütün sözde yoneticiler incelenmeli ! Ama incelenir mi ?! Sonu başka yere dokunur çünkü…
  Uyumaya devam, iyi uykular…

  52
  8
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Sen Bursaspor 1. Ligde play off’ a kalirsa aniricam demiştin ! Önce verdiğin sözünde dur ! Söz vermek öyle herşeye benzemez !
    Hee ya da anircam derken bu durumunu kastettin galiba ! Habire “hep yalama tam yalama, lay lay lay loy loy loy”diye anirip duruyorsun artık yeter anirip tamam durma ! Sozunde fazlasıyla durdun !!!
    Kabak tadı verdin…

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bak şu konuşana 😛
   Günaydın!🐓
   Daha düne kadar en derin uyuyanlar sen ve senin kafandakilerdi.🥱
   Seni bize Allah gönderdi Emin! ninnileriyle🎻

   12
   3
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin e dokununca Eser in zoruna gidiyor. Ucu Eser e dokunucak çünkü. Aylarca emin adanur seni Allah gönderdi yazan, emin klübü batırıp parayı alıp kaçınca dahi ona dolaylı laf söylemesini hazmedemeyen Eser nicki şahsın hesapları da incelenmelidir. Emin trol işlerini iyi bilir. Eser, dimitar, madam karınca da eminin paralı trolleridir.

   14
   6
   1. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

    Aynen eminle birlikte çalışıyorduk doğru söylemişsin ! Ben ileriden o geriden…
    Seni se alalım istersen aramıza ! Yeter artık sıktınız ! O konuyla ilgili açıklama yaptım tekrar ve son kez yapıyorum !
    Ben kulübe o zaman kimse aday olmadi diye denize düşen yılana sarılır misali destek oldum evet ne var bunda ?! Bizim derdimiz Bursaspor ! Emin Ahmet Mehmet değil !

    2
    2
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Kusura bakma Eser kardeş biz g.te g.t diyen adamlarız. Destek gereken yerde destek veririz, karşı çıkmamız gereken yerde de karşı çıkarız. Bizde racon böyle.

 4. Ne Emin adanuru Hayrettin güngüleri maytap mı geçiyorsunuz.Recep Bölükbaşı,Erkan Körüstan,Ali Ay ne olacak bunların harcamaları.Rahmetli İbrahim Yazıcıdan sonra ki yönetenlerin hepsi denetlenip incelenmesidir.Bursaspor un ilk işi bunlar olmalıdır kurtuluştur.Bursa FK ,kampanya düşünüleceğine Bursaspor u bu hale getirenleri düşünülmeli ve harekete geçilmeli 1 milyar borç gökten inmedi.Hesap sorulmalı bedel ödemeliler.

  17
  2
 5. Neden sadece son yönetim? Neden İbrahim Yazıcı’dan sonrakilerin hepsi değil? Hepsi incelenemez mi? Ne var ne yok her şey dökülsün ortaya. Herkes birilerini birşeylerle suçluyor ama ortada somut hiç birşey yok. Taraftar ve camia herşeyi bilmeli. Güven ancak böyle sağlanır. Güven olunca da kaynak bulmak da dahil her şey çok daha kolay olur. Bu takımı 25-30 futbolcu ile 8-10 teknik direktör bu durumlara düşürmedi. Gerçekleri görelim artık. Lütfen!

  16
 6. Sayın Denetim Kurlu; eliniz değmişken, hazır dosyaları açmışken şu benim önerimi bir değerlendirseniz. Çok büyük bir iyilik ve hizmet olur Kulübe ve camiaya.

 7. Adanurdan öncekiler ne olacak? Yani bu demek oluyorki adanurdan öncekilere çalmak çırpmak soymak serbest..

  5
  1
 8. PARASI olan geldi,kulübü soydu gitti.Ocağımızada kezzap suyu döktüler.

  BURSASPOR için paradan da öenmli İNSAN,KARAKTER,ŞEREF,HAYSİYET VE HAK-BİLEN,ADALETLE İŞ GÖREN YÖNETİMLER ŞART.

  Bakın ne kadar İZZET,ŞEREF SAHİBPLERİ İMİŞ Kİ HALA ÇIKIP BU PİSLİĞİ,REZALTİ BİZ YAPTIK,ŞU KADARINI BİZ ÖDEYELİM DEMİYORLAR.

  Bunların BOOOY BOY RESİMLERİNİ CADDELERE ASMAK LAZIM.

 9. Yönetimler yeni kanuna göre görev sürelerinde yapılanlardan sorumlu artık.incelenmeli ortaya çıkan rapor basınla paylaşıldığı gibi bir raporda savcılığa iletilmeli.

 10. Bişey yapılamasada bunları değil yalnız ne kadar geriye gidiliyosa araştırılsın ifşa edilsin sonra onlarada konuşma yani haklıysalar kendilerini savunma hakkı verilsin tüm bursa hırsızı şetefsizi bilsin ona göre onlara o gözle bakılsın hatta derimki her maçtan önce adları söylenim bursadaki stadta lanetlensinler ki sonradan gelecekler ona göre gelsin tabi gelen olurmu sonra

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu