Demirören ve ekibi Özlüce’ye geliyor

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu bugün Bursa'da topla-nacak. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibi Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın ev sahipliğinde Özlüce Tesisleri'nde bir araya gelecek.

Bursaspor’un Özlüce Tesisleri bugün önemli konuklarını ağırlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Yıldırım Demirören‘in başkanlığında Yeşil Beyazlı kulübün tesislerinde aylık olağan toplantısını gerçekleştirecek. TFF‘nin şubat ayı toplantısını Bursa‘da yapmasının sebebi Bursaspor Başkanı Ali Ay‘ın Yıldırım Demirören‘i davet etmesinden kaynaklanıyor. Saat 10.00’da Özlüce Tesisleri’ne giriş yapacak Yıldırım Demirören başkanlığındaki TFF Yönetim Kurulu, Bursaspor Yönetim Kurulu ile istişarede bulunacak.

SPOR LİSESİ İÇİN DESTEK

Bu görüşmede Başkan Ali Ay, Yıldırım Demirören’den Vakıfköy Tesisleri’nde yapılması planlanan ve projesi çizilen Spor Lisesi’nin inşaatı için maddi destek sağlamalarını isteyecek. Ali Ay‘ın ayrıca Timsah Arena‘nın isim hakkının satışı konusunda da Demirören’le detaylı bir görüşme yapması bekleniyor. TFF’nin Yönetim Kurulu toplantısı saat 11.00’de başlayacak. Toplantı Bursaspor başkanlık makamında gerçekleşecek. Yıldırım Demirören ve ekibi Özlüce Tesisleri‘nde yenilecek öğle yemeğinin ardından Bursa‘dan ayrılacak.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   ya bi susun be. her şeyi bilirsiniz. kimden destek isteyecekti senden mi. sen destek ol o zaman. bursanın sanayisi destek olmaz. bursanın kendisi destek olmaz. sonrada çıkarsınız o destek olmasın bu destek olmasın. sen kimin desteğini istersin söylede ondan destek isteyelim.

   9
   16
 1. Ali Ay denen adam “Dik Duruş” imajımızı tamamen sildi. Mayısa’ta da bizim O’nu silmemiz lazım ki İbrahim Yazıcı’nın kemikleri sızlamasın…

  15
  6
 2. Bu hafta gelip destek veriyorlarmış gibi görünürler sonra Kayseri, Galatasaray maçlarında bizi doğratırlar.

  Ayıdan post, İstanbul’dan dost olmaz

  9
  4
  1. @dobra yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu okuyan da Bursa’nın havası bir numara sanacak. Şehrin havası o kadar pis ki her sabah Uludağ’ın ortalarına kadar yükselen bir pus oluşuyor, bilmem dikkat ediyor musun? Yakında İstanbul’u yakalarız bu gidişle bence. Şimdi kalkıp hava kelimesini mecazi anlamda kullandım diye kendini savunacaksın aradan sıyrılmak için; bir taraftan medya, bir taraftan yönetim, bir taraftan menajerler, sormak lazım ne kadar temiz bir havası var acaba Bursa’nın? Hem fiziksel anlamda, hem de metafizik anlamda…

 3. Tüpçü Özlüce’ye girerken Yeee teeer YıldırımDe mi rö reen Yeee teeer diye bağıralım. Kapıda toplaşalım. Öpülmüş 8 taş.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu