Demba Ba ve Scarione bize karşı yok!

Göztepe Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Demba Ba ile Oscar Scarione’nin Bursaspor’a karşı oynayamayacağını açıkladı.

Sağlık heyetimiz, oyuncularımız Demba Ba ve Oscar Scarione’nin sakatlıkları hakkında açıklamada bulundu.

Demba Ba: Oyuncumuz Demba Ba’nın Salı günü gerçekleşen antrenmanda sağ uyluk arka adale grubunda zorlanma yaşanmıştır. 2 günlük tedavi sonrasında şikayetleri devam eden oyuncumuza MR tetkiki yapılmış ve oyuncumuzda “Hamstring kasında ödem ve zorlanma” saptanmıştır.

Dün gerçekleşen antrenmanda ve yapılan kontrollerde ağrılarının devam ettiği tespit edilen oyuncumuz maç kadrosundan çıkartılmıştır.

Oscar Scarione: Oyuncumuz Oscar Scarione’nin sol dizindeki tendinit ve bursite bağlı ağrı yakınmaları hafta boyunca yapılan tedavilere rağmen devam ettiği için oyuncumuz maç kadrosundan çıkartılmıştır

Etiketler

“Demba Ba ve Scarione bize karşı yok!” içeriğine 18 yorum atıldı.

 1. Kör istedi bir göz Allah verdi iki göz.Vira Bismillahirrahmanirrahim.Allahin izniyle kazanırız inşallah.Kazanmak için bu kadar neden varken Allah yüzümüzü kara çıkarmasın inşallah.Vurdugumuz gol olsun pazarımız güzel geçsin inşallah.Dualar sizlerle.
  57  3
 2. Alın gelin şu üç puanı. Bitsin bu ızdırap. Yeter artık iki sezondur bizlere çektirdikleriniz. Neyse bu haftayı kazazıs belasız atlatalım başka bir şey istemiyoruz.
  17  1
 3. Yazıklar olsun.Nelere sevinir olduk.Ben kendi adıma sevinmiyorum.Bu durumda alınacak galibiyetinde benim için hiç bir anlamı yok.Ayni durum rakipler de olsa ortalığı ayağa kaldırır söylemedik söz bırakmayiz.Artik aynaya bir bakalım, yeter artık….
  2  0
 4. Beraberlik de iyi sonuç ama niye üç puan olmasın. Biz bu halde Sivas’ı, Kayseri’yi yendik. Halil Akbunar’ı tutabilirsek hücumda etkileri iyice azalır. Üç puan ilaç gibi olur. Hadi inşallah.
  1  1
 5. Kardeş takım bize en kötü 1 puanı hediye edecektir rahat olun haftaya Karabük 3 puan içerde Konya 3 puan Trabzon rahat olursa en kötü 1 puan etti 8 puan o dotune kodumun gb kümeye Osmanlı kümeye Ankaragücü çıkar Başakşehir şampiyon
  1  1
 6. Biz bu halimizle şükraniyesporu bile yenemeyiz. Demba ba scarione falan oynamasa ne olur..bizimkiler düşmeyi kafaya koymuş..umurlarında bile değil hiç bisey..tek güvendigim batalla.. ona kaldı herşey..
  0  2

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close