Delarge’a gidiş izni yok!

Verim alınamayan isimlerle yollarını ayırmak isteyen Bursaspor yönetiminin, Dzon Delarge ile ilgili böyle bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi.

Sezona fırtına gibi başlayan ardından istenileni veremeyen tecrübeli kanat oyuncusunun takımdan gönderilmesinin söz konusu olmadığı belirtildi. Teknik Direktör Paul Le Guen‘in sezon bitiminin ardından konuyu Başkan Ali Ay‘la da görüştüğü ve ikinci yarı öncesi Delarge‘nin performansının arttırılması için nasıl bir yol izleneceğinin görüşüldüğü bildirildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Elimizde bu kadar çöp varken bu Delarge düşmanlığı nedir adam parasını fazlasıyla çıkarttı sistem değişince kesik yedi formu düştü biraz sabır

  23
  5
  1. @qq yorumuna yanıt olarak

   herif sistem dolayısıyla yedeğe düştü, ardından formunu da kaybetti. Uğur Engin miydi neydi, bir hırbo vardı, sezon başı delarge a takmıştı.Onlara gün doğdu.Geçen gün bir haber çıkmıştı.Bugün de karşı haber çıkmış..

 2. Bu adam zaten yedek oyuncumuz mantıgında alındı, sonradan oyuna girip katkı verirse ne mutlu bize, sadece biraaz kulağı çekilmeli, disipline edilmeli, Kembo gibi ocak kampında iyi bir kondisyon yüklenilmeli sezon sonuna kadr iş yapar, kalmalı

  5
  1
  1. @Gedelek yorumuna yanıt olarak

   Bu adamı sağ bek denerse 35. Dakikada nefes darlığı ardından kalp krizinden küt diye gider azcık mantıklı konuşun 🙂

   7
   1
 3. Bursaspor’da oynayabilecek kapasitede değil, sondan 3. Osmanlı’da bile Aminu Umar, Regatten ve Serdar’ın yedeğinde kalan adamı aldık, iyice çöp olmadan talibi varsa satılsın.

  3
  9

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu