Delarge ve Kembo için söylenenler öyle böyle değil!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Afyon kampının ilk etabını Cevdet Altınel ve Bircan Örsel’le birlikte adım adım takip ettik. Takımla ilgili ‘şu olur, bu olur’ demek mümkün değil. Çünkü yakın zamanda bazı taşların yerinden oynayacağına inanıyorum. Edindiğimiz izlenim kadarıyla Teknik Direktör Samet Aybaba‘nın kafasında düşünceler var. Bazı futbolculara ciddi bir şekilde takık durumda. Şimdi bunları yazarak takım içersinde tatsızlık çıkarmayalım fakat bu isimler ya gidecek, ya da kadro yüzü göremeyecek.

İDMANA ÇIKMAMAYA NE DEDİ

Samet Hoca takım içersinde huzursuzluk, dik başlılık istemiyor. Sorun çıkartan bir isme tahammülü yok. Bir antrenman öncesi sohbetimizde konu geçtiğimiz sezonki antrenmana çıkmama olayına gelmişti. ‘Bu tarz tepkileri yanlış buluyorum’ diyen Samet Aybaba “Bizim işimiz sahanın içinde. İşini yapmamak olmaz. Para alamıyor olabiliriz fakat bu işinizi yapmamaya neden değil. Haklıyken haksız duruma düşersiniz” demişti.

SÖYLENENLER ÖYLE BÖYLE DEĞİL

Söyleyeceğim şu ki geçtiğimiz sezon bu antrenmana çıkmama olayına ön ayak olan futbolcular kendine çeki düzen vermeli. Kimilerini zaten takımdan göndererek ne demek istediğini anlattı açık açık Samet Hoca…Bir kere kardoda istemedikleriyle yerinde bir karar verdi Aybaba. Geçen sezon yönetimin ve Paul Le Guen’in hatta Mustafa Er‘in bile yapamadığını yaptı. Dzon Delarge başlı başına bir belaydı. O kadar vukuat var ki, anlatmaya saatler yetmez. Takım içerisinde görüştüklerimiz  ‘Jires Kembo’yu da kendine benzetti” diyor.  Varın gerisini siz düşünün artık.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. TAKIM İÇİNDE KİMLE GÖRÜŞTÜNÜZ ACABA ??? KİM SİZE BU BİLGİLERİ AKTARDI ???
  DEMEKKİ OYUNCULARIN ÖZEL HAYATLARINI DEŞİFRE EDİYORLAR
  DELARGE Yİ GÖNDERDİK DİYELİM YARIN BAŞKA OYUNCULAR İÇİNDE DEDİKODU SIZDIRMAZMI BU KİŞİLER??
  DELARGE İLE KİM 3 YILLIK SÖZLEŞME YAPTIYSA O VERSİN PARASINI CEBİNDEN. BURSASPORUN KASASINDAN ÇIKMASIN
  Muhtemelen MENEJARLER Önermiştir Sayın Ali Aya. Çünkü adam Osmanlısporda bile sorunluydu. ALIRKEN ARAŞTIRSAYDIN

  56
  7
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş delarge neden aldın deyip araştırsaydın diyebiliyorsun,
   araştırmak için birilerine sormalısın, buna da özel hayatı deşifre diyosun
   tasvip etmiyosun, hoca tabi ki de soracak en doğru bilgiyi her zamn topçular
   verir, bu da özel hayatı deşifre falan değil, profesyonelliği sabote eden insanı
   barındırmamak denir

   11
  2. @BR yorumuna yanıt olarak

   Her zamanki gibi herşeye olumsuz bakan bir taraftar grubu var yorumlarda sizden kurtulduğumuz zaman kaostanda kurtulcaz inşallah.

   17
   7
 2. Dzon delarge ın iyi ama disiplin sorunları olduğunu söyleyen biri vardı sanki kimdi o hatırlayan var mı ? Keşke dinleseymişiz adamı.

  27
  1
 3. 400 bine bir tane daha böyle futbolcu bulun onu da alayım demişti sayın başkan . hamza hamzaoğlu disiplinsiz ve iş ahlakı yok diye uyardı ama biz dinlemedik . açıkçası gideceğine .çok inanmıyorum ama kazasız belasız en azından delarge bari elden çıkartılsa kembo belki kaza kurşunu , atarız tutar . ha kembo da giderse canıma minnet . darısı sercan , jovıc , sane , john ve necidin başına .

  24
  2
 4. Bence taraftar bu konuda çok suçlu bu isimlerini alınması için çok baskı yapmışlardı… ironi anlayana
  Nebiçim haber yapiyonuz anlamak mümkün değil kontratlı oyuncuyu yerden yere vurmak nedir anlam veremiyorum, ya satamassak oyuncuları ne olcak geri dönüp cikmiyacaklar mı antremana, valla kim size böyle emir verdirip haber yaptırıyor çok merak ediyorum

  13
  3
 5. Delarge geçen yıl bizim ligde kalmamızı etkileyen maçlara gol attı, adam ilk maçlarda iyidi daha sonra düştü…adamı 3 kuruşa oynatıp %30 katkı veren Kembo gibi adama 1 milyona oynarsa olacağı bu işte??? Adam huzursuzluk çıkartır sen zarar görürsün…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu