Dejavu yaşamayalım, önlem alalım lütfen…

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşması analizidir.

Anlamı büyük maçın kısa özeti şu; sıfır pozisyon, bir hata, bir penaltı, kazanan Fenerbahçe…

Bursaspor adına, önemli bir kayıp

Tribünde rekor vardı ama sahada onları coşturacak, oyuna dahil edecek bir Bursaspor var mıydı peki?

Yoktu

En acısı da ne biliyor musunuz; yarıştığımızı zannettiğimiz FenerbahçeValbuena ve Soldado’yu oyuna alırken, senin Faty ve Joshua John’u kurtarıcı olarak sahaya sürmendi…

Herşeye rağmen, Bursaspor puan alabilir miydi? Alabilirdi bence… Ama hata yapmasaydı

Kaliteli takımlara karşı oynanan bu tür maçların en büyük artılarından biri de, eksiklerin daha fazla belirginleşmesi… Bursaspor’un eksikleri neydi size göre?

Ben, Barış Yardımcı’nın koca bir sezonu tek başına geçiremeyeceğini, Jorquera ve Badu’ya çok fazla güven olmayacağını, özellikle de Stancu’ya mutlaka ve mutlaka bir partner alınması gerektiğini gördüm…

Evet tılsım bozuldu

Bursaspor 7 haftalık rüyadan uyandı… Ancak, bu bir çöküntüye sebep olmasın…

Çöküntü olursa panik olur, panik olursa da kaos

Dejavu yaşamayalım, önlem alalım lütfen…

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. hemen 1 maç yenildik yerden yere vurun takımı. evet vasat oynadılar evet kötü oynadılar bu adamlar 7 haftadır yüzümüzü güldürdü elimizdeki olan topçulardan en yüksek performans alındı. 2. yarı 3-4 tane iyi kaliteli topçu aldığınızda çok daha iyi olacaz. yanlız başkan mı emniyet mi vs bilmiyorum ama bu selimi filan almasınlar artık stadta.

    36
    1
  2. Yahu kurtarıcı olarak sen soldadoyu valbuenayı almış olsan ne olacak dünkü oyun anlayışına ronaldo gelse 1 metre top süremez oyunculara artık ne denmişse maçtan önce!!! 2 metre koşmaya mecalleri yoktu çünkü onlara 0-0 da oyunu tutun karşınızda çok dev bir rakip denmiş!

    16
    12

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu