Değerleri düştü!

Dünyanın transfer piyasasını takip ettiği Transfermarkt sitesi bazı futbolcuların değerlerini güncelledi. Bursaspor’un sezon başında kadrosuna kattığı isimlerin değerlerindeki düşüşler dikkat çekti.

Bu oyuncular performanslarını yükseltip değerlerini katlamanın planlarını yapıyor. Transfermark’ın verilerine göre sezon başında Bursaspor’a transfer olan bazı isimlerin değerleri güncellendi.

BÜYÜK DÜŞÜŞ YAŞANDI
Bursaspor’a sezon başında transfer olan 6 ismin toplam değeri 5 milyon 350 bin Euro iken şu anda bu isimlerin toplam değeri 2 milyon 375 bin Euro olarak dikkat çekti.

Sezon başında Altınordu’dan Bursaspor’a transfer olan Erhan Erentürk’ün değeri 750 bin Euro iken şu an 425 bin Euro’ya kadar geriledi.

Öte yandan Luka Capan’ın değeri 450 bin Euro’dan 400 bin Euro’ya, Kubilay Sönmez’in değeri 1 milyon Euro’dan 300 bin Euro’ya geriledi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çamura düşen altın değer kaybetmez ! O forma şampiyon forma ! Elbet bu bataklıktan kurtulacağız…
  Saldırın durmadan bu taraftar arkanızda her zaman !

  16
  21
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser bazen senin bot olduğunu düşünüyorum. Sürekli yazdığım 5-10 tane şey var. Her habere onlardan birini otomatik yazıyor 😀

   13
   2
 2. Gayet normal, ligin üst sıralarında olsaydık değerleri artardı. Sistemin olsa az kaliteli oyuncun bile çok değerli olur ve gözükür.Şampiyon olduğumuz sene gibi .

  15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu