Defansta kim oynayacak?!..

Bursaspor’da stoper Sivok ile savunmanın ortasında oynatılan ön libero Şamil bir süredir sakatlıkların edeniyle takımdan ayrıydı.

Bu oyuncuların yokluğunda Bursaspor’da İsmail Konuk ve Ertuğrul Ersoy ilk 11 çıkmaya başladı. Hamza Hamzaoğlu; kupadaki Aydınspor mücadelesinde de bu iki oyuncuyu sahaya sürdü. Ancak İsmail sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Kulübede stoper olmadığından ön libero Merter oyuna girdi. Değişiklik sonrası bir diğer ön libero Faty stopere geçti, Merter de orta sahada onun yerini aldı.

Sivok ve Şamil’in ilk yarının son maçında Gençlerbirliği‘ne karşı forma giymeleri beklenmiyor. Bugün sakatlanan İsmail Konuk’un durumuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Senegalli stoper Sane forma giydiği maçlardaki çok kötü performansı nedeniyle rotasyonda düşünülmüyor. Bu yüzden eğer İsmail Konuk da yetişemezse Bursaspor, Gençlerbirliği karşısında stoperde genç Ertuğrul’un yanında bir orta saha oyuncusunu oynatmak durumunda kalabilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu