Dava açıyor!

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel sosyal medya hesabından Ahmet Kandemir'e dava açma sürecini başlattığını duyurdu.

Nedim Yücel sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Gözlemci raporunda ve disiplin kurulu bildirisinde olayın kaynağı ve gelişimi açıkça belirtilmiştir. Hukuki süreç de tarafımdan başlatılmıştır. Bu süre zarfında bana büyük destek olan tüm Bursaspor camiasına ve kulübüme sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Onurunuz onurumdur.” ifadeleri yer aldı.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Burada olaya o kulüp bu kulüp olarak Futbol ile karşılaştırırsak -geçen sene Efes Pilsen Avrupa Şampiyonu ve daha evel finaller ve Fenerbahçe de Avrupa’da Şampiyon olmuştu – futbol’da 1995-2002 aynen altın yıllar yaşanmıştı Galatasaray çeyrek yarı final ve sonrası Avrupa şampiyonu olmuştu – sonrası kavga dövüş şike ve yine hakemler linç sahalar darmadağan edip bu günü dünya sıralamasında 40’cı duruma ve hala devam eden hakem sorunları vs birşey bozulduğu düzelmiyor ve bu tür olaylar basketbol’a da sıçradı sahada istediğini alamayıp yansımaları türbine ve takımlar arasında Menejer ve yöneticilere yansımaya başladı – futbolda zaten 2’ci ilgin sonuncusu ve 1 milyar borç vs ile şimdi basketbol cezalar vs ile aynı gümbürtüye gitmesi yazık olur senelerce Efes Basketbol devam ediyor adamlar sadece Basketbol oynuyor bu spor ve böyle kavga dövüş davalar manşetler vs tipi şeyler bir başarı getirmez ve getirmiyor bu cezaları ödeyip son olması dilekleriyle.

    3
    1
  2. Tamam iyi güzel Nedim Bey’de kaç senedir transferde başarı oranın %20 falandır onu ne yapacağız. Bu sene yine yabancılarda boş transferler var.

    1
    10

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu