Daum Salih’e İlk 11 Garantisi Verdi

Salih Uçan oynamak istiyor. Bu nedenle sezon sonuna kadar F.Bahçe'den ayrılmayı bile göze aldı. Gerçi Teknik Direktör Ersun Yanal net bir açıklama yaptı. "Salih Uçan ve Holmen takımımızın çok önemli iki oyuncusu. İlk yarıda kendilerinden yeteri kadar faydalanamadık. İkinci yarıda kadromuzdaki tüm isimlere ihtiyacım var" sözleri resmi sitede yayınladı. Ancak özellikle Bursaspor'un ısrarla transfer etmek istediği Salih, artık kulübede oturmak istemiyor.

 

SON SÖZÜ BAŞKAN YILDIRIM SÖYLER

Teknik Direktör Christoph Daum, Salih'e Timsah'ta ilk 11 garantisi verdi. Bu garanti üzerine Salih de F.Bahçe'ye bir teklifte bulundu: "Bursa ısrarlı. Kalırım ama oynamak istiyorum. Avrupa'dan da teklif var. Önceliğim F.Bahçe ama olmazsa, isterseniz başka takıma gideyim oynayayım" dedi. Son kararı Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda Başkan Aziz Yıldırım verecek.

 

128 DAKİKA OYNADI

Salih, bu sezon ligde hiç 11'de sahaya çıkmadı, 128 dakika süre alabildi. Kupadaki Fethiye maçında 11'de oynadı. Geçen sezon ise ligde 4'ü 11'de 10 maçta 424 dakika süre almış, kupada 7'si 11'de 9 maçta 644 dakika şans bulurken Avrupa Ligi'nde de 2'si 11'de 7 maçta 270 dakika ile F.Bahçe'ye önemli bir katkı sağlamıştı.

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu