Daum: İstifa Sesleri Sevindirici

Teknik Direktörümüz Christoph Daum şöyle konuştu; “Baktığımızda böyle bir maçı kazanmak için 1 golden fazlasını atmamız gerekiyor. İlk yarıda iyi bir oyun sergiledik. İkinci yarıda ise Medical Park Antalyaspor'un üzerimize geldi. Girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik. Antalyaspor kalecisi de çok iyiydi. Kazım uzaktan attığı şutta ikinci golü bulsaydı bu maçtan galip ayrılacağımıza kesin emindim. Şans yanımızda değildi. Son zamanlarda hakemlerden yana da şanslı sayılmayız" diye konuştu. 

 

Penaltı pozisyonu ve Kazım'ın maç sonrası taraftarlarla yaşadığı tartışmanın anımsatılması üzerine Daum, şunları söyledi: 

"Biz şimdi penaltı pozisyonuna her kamera açısından yandan, üstten, alttan her yerden baktık. Fakat bizim açımızdan bir penaltı görülmedi. Maçtan sonra bana da bir sürü tepki geldi. Zaman zaman tepki direkt size geldiğinde soğukkanlılığınızı koruyamıyorsunuz. Biz de bugün hep beraber futbolcu arkadaşlarımla sahaya kazanmak için çıktık. İlk devre gerçekten iyi oynadığımızı düşünüyoruz. İstifa seslerini duyunca sevindim. Çünkü daha fazla motive oluyorum. Ben her zaman kulübüm için her şeyimi ortaya koymaya çalışan bir insanım. Yönetim açısından söylüyorum, eğer çok az çalışıyorsam veya fazla çalışmıyorsam bunu benimle hemen konuşabilirler. Bu konuda bir sıkıntı yok"

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu